Aspirante optimiste >20 ani (20)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si tu Brutus?

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

anca, gabitzu: sa speram ca e intr-adevar si nu ma inseala simturile

ramo: asa cum ti-am spus si la capitolul trecut cred ca ai ovulat in prima zi in care ai avut sangerare...se mai intampla...si mie mi s-a intamplat si eu cred ca ai prestat la fix sambata

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

AndraZ, cred ca nu se poate descrie in cuvinte sentimentul pe care il ai cand auzi prima oara inimioara puiului tau! Sa-ti traiasca, sa creasca mare si sanatos acolo in burtik pana va fi gata pentru marea intalnire cu mami si tati!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Neata, aspirantelor!
AlinucaT, bine ai venit pe . Sper sa stai cat mai putin aici si sa ne anunti cat mai curand ca ai II!

Eu azi sunt Z24 si parca simt o usoara durere de sani, la mine asta e semn ca vin uratzii.
Sper sa nu fie asa si sa ma insel!
Pupici tuturor si sa aveti o zi usoara azi!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Alinucule bine ai venit!!!Sper sa nu stai mult pe aici!!!
Pai daca voi spuneti ca am ovulat...Sper sa fie de ajuns gigeii de sambata,ca de nu...am ratat luna asta....


NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Corinuk,! Imi pare nespus de rau. Stiu cum este sa iti faci iluzii si sa fie spulberate! Te inteleg perfect. Fii tare, noi suntem alaturi de tine!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetelor! Asa cum spuneam si la "Barza" eu am f.mult de lucru si o sa scriu mai rar! Dar sunt cu ochii pe voi!!!

Alinuca bine ai venit in clubul nostru! Iti doresc sa ajungi cat mai repede la Odisee!
Ramo si eu cred ca ai ovulat! Stai linistita ca e suficient sa prestezi in toata perioada fertila nu numai in ziua ovulatiei! Asa ca nu te stresa!
Anca ti-am zis eu ca o sa te stresezi cu temperatura asta! Stai linistita!!! Am o prietena care la sfaturile medicului (nu credea ca are ovulatie) isi lua temperatura vaginal luna de luna.(de fapt n-a fost nevoie decat de 3 luni ) Intr-o singura zi ii crestea cu 2,3 unitati, ramanea asa vreo 3 zile dupa care ii scadea brusc cu 5 unitati. Asa s-a intamplat in toate cele 3 luni. In a treia luna ea era deja insarcinata! Deci eu nu cred in chestia asta cu temperatura nici sa ma bati!

Eu Z4! Azi e ultima zi de CM!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Corinuk,suntem alaturi de tine.Nu plecam frara tine,sa stii

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Biby sa stii ca este un stres ,dar acum asta e....

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Si mie mi se pare un mare stres treaba cu temperatura. Am avut la un moment dat o tentativa, mi-am si cumparat termometru ca nu aveam in casa, si pe urma am constatat ca nu era bun, nu era digital.
Urmatoarele zile studiam pe unde prindeam o farmacie, ce fel de termometre digitale sunt. Am gasit la un moment dat si cand sa ma duc la casa sa il platesc, surpriza, era cata mai coada si am renuntat.
Pana la urma mi-am luat testele alea de ovulatie Clear Blue, iar acum astept. Sper sa apara ca altfel recunosc ca nu mai monitorizez nimic si Dumnezeu cu mila!
Pupici.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput