Sexul fara orgasm

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

uite o chestie serioasa din experienta personala : femeile abia in jurul varstei de 30 de ani incep sa stie cum se face sex/dragoste sau cum vrei tu sa ii spui.si pana atunci stiu dar abia de atunci o fac a la carte.
opinie personala!

I'm not crazy my reality is just different than yours !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui espiritu

uite o chestie serioasa din experienta personala : femeile abia in jurul varstei de 30 de ani incep sa stie cum se face sex/dragoste sau cum vrei tu sa ii spui.si pana atunci stiu dar abia de atunci o fac a la carte.
opinie personala!

I'm not crazy my reality is just different than yours !


aha am inteles deci tre sa mai astept sa cresc un pik nu?

29+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Povestea nasterii lui Andrei
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=D9FkTd7Yt2k" target="_blank"> Melodie speciala pt indragostiti
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

Citat:
citat din mesajul lui espiritu

uite o chestie serioasa din experienta personala : femeile abia in jurul varstei de 30 de ani incep sa stie cum se face sex/dragoste sau cum vrei tu sa ii spui.si pana atunci stiu dar abia de atunci o fac a la carte.
opinie personala!

I'm not crazy my reality is just different than yours !


aha am inteles deci tre sa mai astept sa cresc un pik nu?



pai da....dar espritu nu a spus tot...trebuie sa ai virsta de 30 ani si sa ai si o lista mare de fosti ....yo ca un expert ce sint iti spun ca atunci cind ajungi la un 20 de ex si un cca 30 ani atunci esti pe directia cea buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

ANDACOS nu sunt nevoie de scheme live ci doar teoretic si de la distanta

29+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Povestea nasterii lui Andrei
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=D9FkTd7Yt2k" target="_blank"> Melodie speciala pt indragostiti
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!


Regret sorry, dar nu ma pot abtine..."nu sunt nevoie?" WTF e asta? Sau ai vrut sa spui "nu sunt IN nevoie"...

Guestus, Espiritu...succesuri maxime in aducerea marelui O in prea-frumoasa relatie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Citat:
citat din mesajul lui espiritu

uite o chestie serioasa din experienta personala : femeile abia in jurul varstei de 30 de ani incep sa stie cum se face sex/dragoste sau cum vrei tu sa ii spui.si pana atunci stiu dar abia de atunci o fac a la carte.
opinie personala!

I'm not crazy my reality is just different than yours !







Yo n-am numa' 27 dar intotdeauna m-am considerat muuult prea matura pentru varsta mea...as putea sa mint de acum ca am vreo 31...si as sfida curentu' cum ca femeile mint cand e vorba de varsta lor, si extrag niste anisori in seringa ...

Incerc sa am intotdeauna o atitudine pozitiva, optimista +++++++++++++++++++ ...si sa fiu anticurent, bineinteles

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Voi credeti asta cu virsta...pai daca stai de la 18 pina la 30 ani cu un popindau tot nu ai facut nimic ]...cu ce te ajuta ca ai tu 30 si espritu te lauda?
Va spune guestus...experienta nene...aia e cheia succesului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Se presupune ca experienta vine cu varsta...da' depinde si ce ti se intamplain anii aia de trec...sa nu involuezi...
...exista praguri pe care le atingi odata cu trecerea a catorva cicluri de ani...yo personal tot infloresc si infloresc...si vad ca din bine se poate in foarte bine si acum astept superlativu'..

Apoi dara ca mai usor obtii experienta asta de vorbesc toti de ea dispunand de mai multi parteneri...sansele cresc tare sa gasesti ceea ce cauti si sa te opresti...punct

mmmm, edit: mai e varianta in care iti gasesti personul potrivit si apoi tat experimentezi cu el...me happy owner of that..

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da ce zici babyboom...e mai bine cu unul si sa-l abuzezi sexual pina ii ies ochii din cap...sau sa-i schimbi pina dai peste ce trebuie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

espiritu, poti sa detaliezi ce se intampla pe la cei 30 de ani ai femeii, de unde vine "revelatia"?





Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Bazar pentru Mihaita Bogdan Sebi Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Da ce zici babyboom...e mai bine cu unul si sa-l abuzezi sexual pina ii ies ochii din cap...sau sa-i schimbi pina dai peste ce trebuie?



Mai, fiecare marie cu alta palarie...daca e Da One, sunt prea sigura ca numa' abuzat nu e...ne abuzam impreuna...experienta vine oricum, cu acelasi sau cu mai multi in aceeasi perioada de timp..daca simti ca nu bati pasul pe loc, ca esti curios, ca te implinesti...apoi esti pe drumul cel bun...daca nu, nu!...

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

Mergi la inceput