Cadouri pentru copii in functie de zodie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Si la Robert se potriveste. Se da in vant dupa caini (din pacate nu are decat de jucarie si nu-i pot lua unul adevarat), masini si plimbari.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Lunamultumim.O sa ma orientez pt jucarii tinand cont de lista de la tine.

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Luna .. super subiectul.

Si Nicolas este mort dupa caini. Si de plus si cei reali. Ma taraste sa se apropie de toti cainii... si cu greu il tin in frau.
Noi avem un "daimanez" la curte si asta vara era f fericit cand il scoteam afara in curte si-l vedea dand din codita.
E pasionat si el de masinute... le tine in special cu rotile in sus si se straduieste sa le scoata de la locul lor.
Sper totusi cand va fi mare sa nu fie atat de pasionat de masinile de curse... cum se spune la zodie... defapt sa nu fie pasionat de viteza.

Am retinut cu plimbarile si calatoriile. Incercam inca de pe-acum sa il introducem in "atmosfera"

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_de_pui spune:

Super... Fetitei mele ( 8 ) ii va placea ffff. mult. E in gemeni, Iar de baietel ( 3 ) nu va faceti griji, ii va placea.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

super subiect! se potriveste....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Luna merci si la fecioara mea se potriveste foarte bine...
El cind se joaca e foarte serios si spune ca de fapt se duce la munca,exact cum scrie in articol

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian



"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.
Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti si pe ceilalti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

quote:
Originally posted by Luna75


VARSATOR
Sub aspectul de ingeras delicat, se afla un caracter independent (chiar rebel), liber-cugetator, progresist, original si inventiv. Micutul "cupleaza" rapid cu calculatorul si are slabiciune pentru tot ce imita descoperirile erei moderne: trenulete electrice, avioane, rachete, telefoane cu sau fara fir, astronauti, roboti, extraterestrii.


Ooo, cate de adevarat este. Multumesc pt lamurire, asa nu o sa mai cred ca are ceva copilul meu. Intr-adevar rebel si independent. Iar in ce priveste masinutele si orice jucarie nu rezista niciuna intreaga mai mult de 20 de minute, este atat de curios ca imediat o desface. De fapt este atat de curios ca el in orice casa paseste face inspctie si trebuie sa stie si dupa dulapuri ce tin oamenii. Fascinat de telefoane, telecomenzi, telefonul cu fax, cred ca la fax stie deja la ce foloseste fiecare buton. La televizor se aseaza in pat imitandu-l pe tati, cu telecomanda in mana si da drumul la tv, butoneaza pana gaseste canalul favorit. Si deocamdata nu are nici 2 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Extraordinar - chiar se potriveste. Andra e innebunita dupa plimbari, sport, are albume cu cai si o herghelie de little ponies.
Multumesc pentru idei.

Alina si `copilu' de la 3 la 5 ani" Andra - Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

...La mine nu se potriveste!Asa ca azi a trebuit sa merg sa o caut pe papusa Ariel cantareata( asta isi doreste pentru ziua ei-23.12). Bine ca am gasit-o!

Mergi la inceput