Aspirante optimiste >20 ani (16)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

CATTY, imi pare rau dar eu nu stiu ce sfaturi sa iti dau ca nu ma pricep deloc
Stiu si eu, poate ar trebui sa il suni pe doctorul tau...


Va urez weekend placut si spor la treaba

Pupici


toma_lly
http://community.webshots.com/album/555481321kpzxPj
vine barza/sau nu http://tt.lilypie.com/Q-GUp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

oanabbb, noi suntem impreuna din a ix-a, avem 10 ani fericiti impreuna. La Multi Ani si multa multa sanatate!
Catty -du-te la dr.,suna-ti dr. nu este in regula cu durerile astea.Ai grija de tine!Te pup!

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculici spune:

Am vazut ca mai trecut deja Multumesc

quote:
Originally posted by kriss79

Fetelor, dar aveti treaba in grup!vreau si eu, dar sunt abia Z8..da` ce mai conteaza?
Anculici, te trec pe listuta? ca eu nu te-am gasit.



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nichi spune:

Oana nu te mai gandi la lucruri negative,fii optimista pt. puiutul din burtica!!
Fetelor eu sunt z14 asa ca diseara o sa prestez poate vine mosul si la mine ca de 4 ani astept si fac tratam.,sper sa fim cat mai multe de sarbatori.
Va spun spor la treabasi un ww. placut,pupici multi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by maria08

Buna dimineata!
Rox:Asteptam vesti bune..
Nusa:Am remarcat numele......asa mi se spune de-o viata ( adica 28 ani) si sunt tot din jud. Iasi ( Pascani).......ce coincidenta......
Va pup!




bey tizovin sa te tzuc ca esti a2a persoana pe care o intalnesc in viata mea cu numele asta...mai e directoarea clinicii industriale din iasi si...noi 2...chiar ma gandeam acu daca mai exista numele asta
si hai sa-ti zic ceva si eu am tot 28 anisori mai exact 27 jumate

te puuuuup dulcee

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Fetelor, Rox mergea azi la medic? Sa-i tinem pumnii sa fie bb!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Doamnelor, va rog sa o primiti si pe Miki-ki printre voi:)

Iata ce a scris ea:

buna fetelor eu sunt noua pe site ....imi place ...am 29 de ani si imi doresc un dar nu raman nu mi-am dorit pana acum ca ma gandeam sa ma realizez si eu putin asa si am reusi .in 12 ani am ramas odata si atunci am considerat ca nu era timpul aveam 20 de ani si nimic realizat , nu vreau sa fac sacrificii de genul nu imi cump eu ceva ca trebuie sa-i cump laptik la copil sau altele... e ma rog acum sunt realizata am tot ce-mi trebuie si ceva peste si chiar imi doresc un bebe dar nu am mai ramas de atunci si ma consider o femeie fericita din acest pct de vedere pt ca nu am folost nicio metode de contraceptie nimikkkkkk.imi recomandati si mie un dr bun? eu am fost la unul si am o anexita bilat mi-a dat amoksiklav polidin si vit e.as vrea sa mai incerc si la alt dr.am citit pe site si am vz ca parerea multor gagici e ff buna despre dr luis mendez.ce ma sfatuiti?? va pupicesc si astept un sfat

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Atinge stelele cu mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Miki-ki , bine ai venit la Aspirante! Iti doresc indeplinirea visului tau cat mai curand!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Miki-ki ai nevoie de un medic care sa iti recomande niste analize homonale.
Fetelor char si cu o ovulatie tarzie puteti ramane insarcinate.Eu am avut ovulatie in luna cand am ramas gravida in ziua 28 la un CM cuprins intre 29-32 zile.
SUCCES!!!!SI VA ASTEPT LA ODISEE
15+

DANNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

quote:
Originally posted by nushulica

quote:
Originally posted by maria08

Buna dimineata!
Rox:Asteptam vesti bune..
Nusa:Am remarcat numele......asa mi se spune de-o viata ( adica 28 ani) si sunt tot din jud. Iasi ( Pascani).......ce coincidenta......
Va pup!



bey tizovin sa te tzuc ca esti a2a persoana pe care o intalnesc in viata mea cu numele asta...mai e directoarea clinicii industriale din iasi si...noi 2...chiar ma gandeam acu daca mai exista numele asta
si hai sa-ti zic ceva si eu am tot 28 anisori mai exact 27 jumate

te puuuuup dulcee




Fetelor, pe mama mea o cheama Elena, dar i se spune Nusa, de la Elena, Elenusa...Nusa. Deci...4 persoane

Mergi la inceput