Aspirante optimiste >20 ani (16)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

oanabbb, hai capul sus !!


toma_lly
http://community.webshots.com/album/555481321kpzxPj
vine barza/sau nu http://tt.lilypie.com/Q-GUp2.png
si
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=2006-11-24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Oana aia la medlife e mai buna ca cele din iasi! Si mie mi-a dat trimitere pt la analize la medlife (dr cezara bucur mi-a recomandat)! Sigur sunteti bine si tu si bebe Abia astept sa ne spui. Cand ne dai vestea? Marti? Sau luni seara?

Da, io cu sotzul suntem impreuna din cls a XI-a Avem vekime


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

noi dintr.a X a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Oanabb si Laura da' aveti vechime nu gluma!Sa dea Dumnezeu sa fiti fericite alaturi de sotii vostri si sa aveti copii sanatosi si frumosi!



Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele mele dragi, va urez un we perfect si sa NU fiti cuminti

Pupici.

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

fetelor si cum e dupa atatia ani, adica... pasiunea, iubirea...

La multi ani si sa traiti fericiti 1000 de ani!

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Buna seara aspirantele.... Oanabbb lasa sa vezi tu ce bucalat o sa ai peste 9 luni.... se indura DD si de noi cele care stam cu anii cu picioarele pe pereti...
Noi la greu ca doar suntem in perioada fertila... si poate spunem si noi calculatorului" ca suntem gravizi" ....
Citeam acum cativa ani un articol in care scria ca femeile raman in numar mai mare in perioada sarbatorilor de iarna, ca cica stam mai mult acasa si suntem mai linistiti,sa dea DD sa se intample si la noi.....


Poze nunta..


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculici spune:

Luna 1 sa stii ca eu si sotul meu suntem impreuna de pe vremea cand eram eu clasa a 8 -a si el a 10 si ne iubim la fel de mult ca la inceput
Ne-am cunoscut in satul in care traiesc bunicii nostri si practic ne cunoastem de la cativa anisori avand in vedere ca amandoi am fost crescuti in primii ani de viata de bunicii nostri Daca e sa ai noroc in dragoste ai daca nu asta este

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor,
NU MAI POT DE DURERE. De juma de ora ma doare pe mijlocul burtii de parca ma taie careva. Ce poate fi? Deja sunt disperata!!!!!!!!!

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Catty imi pare rau...daca te doare asa de tare mai bine o suni pe dr. ta sau mergi neaparat la un spital ca nu poti sa stai asa!Imi pare rau ca suferi...
Multa sanatate!



Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput