Aspirante optimiste >20 ani (16)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Fetelor, dar aveti treaba in grup!vreau si eu, dar sunt abia Z8..da` ce mai conteaza?
Anculici, te trec pe listuta? ca eu nu te-am gasit.



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

si mie mi-a zis doctoru' ca ar ajuta chestia cu picioarele pe pereti dupa ce se consuma ... dragostea

fetili va urez o seara placuta si sa se lase cu

eu sunt suparatzica pt ca din cauza emotiilor si stresului (ca am fost marti la doctor pt analize) mi-a iesit un herpes genital


toma_lly
http://community.webshots.com/album/555481321kpzxPj
vine barza/sau nu http://tt.lilypie.com/Q-GUp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

am tras un ochi la mamici de iulie `07 si am ochit o aspiranta de-a noastra acolo, pe claucia.
Claucia, Felicitari! si sarcina usoara!!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by Anculici

dar cand stai doar culcata nu simti ca toata "marfa" o ia la vale si nu mai ramne nimic in interior?
quote:
Originally posted by Luna1

Anculici eu nu-mi fac teste de ovulatie iar perna sub fund nu-mi pun din motiv de a nu omori romantismul situatiei, insa am inteles ca ajuta. Eu stau culcata jumatate de ora dupa dar cred ca in momentul cand vor sa ajunga la destinatie ajung ei.

Succes

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze





Sa stii ca mai simt dar caut pozitia in care sa nu iasa "marfa", adica tin picioarele lipite, oricum nu iese toata, adica uite sunt femei care raman gravide daca nu s-a spalat omul dupa ce a ejaculat si o fac a doua oara, nu cred a importa cantitatea ci calitatea mai degraba. Asa zic momentan insa daca pana in vara nu voi fi gravida probabil ma voi urca si cu picioarele pe pereti si nu-mi va mai pasa de romanitismul situatiei.

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

iubitele...sa va spuna o veterana ceva...
eu am aproape 4 ani de cand incerc...totul!
hsg,ani de stimulari...la inceput nu voian sa stau cu picioarele pe pereti,dar dupa fo 2 ani am stat de mi.a iesit pe ochi.
aveam luni in care aveam cate 3 foliculi babani si in care stateam cateva ceasuri in lumanare...

credeti.ma va rog ca in luna asta cand am ramas m.am spalat dupa maxim 3 min,ca nici nu voiam sa mai aud de bb,nu mai puteam sa stau in stresul ala...oare sunt...oare nu...
nu am stat nici o secunda cu picioarele pe pereti.
nu am facut stimulare...dr crezand ca io fara stimulare nu raman in veci..,bine cred ca a avut si stimularea asta rolul ei...probabil mi.a reglat putin cm.ul,care nu.mi venea decat cu pastile.
nu am idee cand am avut ovulatia io care stiam minutu ,ca nu exista luna sa nu ma monitorizez la eco.

departe de mine gandul de a da retete...asa voiam sa stiti ca se poate si fara...asa ca o minune...care sper sa nu termine luni...ci sa ajunga mare si bucalata si obraznica si....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Oana, iubita, sigur e bine! E mare valoarea ultima, deci sigur e bine Abia astept sa ne dai vesti dupa consulatia de luni
PS Tot pe 1 dec eu si sotzul facem 14 ani de cand sunem impreuna


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oana-Veterana, cand era sa te laud pentru starea de spirit,ai trantit smile-ul ala la sfarsit...Ai sa vezi ca o sa fie bine. D-zeu are un motiv, si daca ti-a dat bebele ti l-a dat ca sa ajunga mare si "bucalat" si sa va umple casa.
Multumim ca ne impartasesti din experienta ta.

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Oana te rog eu nu te mai stresa ca faci rau la bebic care sigur e acolo si e bine. Lasa gandurile negre, e mult prea devreme sa iti faci griji, daca incepi acum ce faci 40 sapt? Fruntea sus si ai sa vezi ca e bine!

Cat despre metode asta am zis si eu ca daca vor gasesc ei drumul fara sa stau eu cu picioarele pe pereti, daca nu, o sa stau si cu ele pe pereti ca nu mor.

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

LAURA ce draguuuuuuuuuut!
pai inseamna ca si voi sunteti impreuna din liceu!

si cu analiza mea..daca e buna aia de la bucuresti...e de bine...
dar mai am 2 la iasi...daca sunt alea bune?oricum ,imediat ce aflu ceva va anunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

OLIVIA hai ca sunt oricum mai vesela..

LUNA incerc..promit...da?

Mergi la inceput