Concurs alaturi de At Piticilor,Fun Science si Isa

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

premiul se poate dona.. va primi doar diploma si premiul mare il va dona...
paula face si ea ce poate ce stie ce vrea....


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Din pacate, nu putem oferii premiul decat in contextul unei gradinite sau scoli"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

tocmai deaceea am zis ca daca castica premiu un copil care nu e la gradinita poate sa il doneze la alt copil care e la gradinita... nu e ok asa? Si va primi doar diploma...

quote:
Originally posted by buggy

Din pacate, nu putem oferii premiul decat in contextul unei gradinite sau scoli

"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212


"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Sigur ca se poate dona. Mi-ar parea rau sa nu beneficieze chiar el. Daca stau sa ma gandesc, ar putea face atelierul in clasa unu prieten f bun la care sa participe si el. Ce credeti?"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ideea e buna zic eu... daca castica un copil care nu e la gradi sa vb cu un best friend si sa mearga la el la gradi pt o zi cat timp tine atelierul...

Deci toata lumea deacord cu regulile, cu juriu , cu lucrarile...? Mai avem nevoie de un membru in juriu.. cine se ofera?



quote:
Originally posted by buggy

Sigur ca se poate dona. Mi-ar parea rau sa nu beneficieze chiar el. Daca stau sa ma gandesc, ar putea face atelierul in clasa unu prieten f bun la care sa participe si el. Ce credeti?

"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212


"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Foarte frumoasa initiativa voastra, fetelor !
Pentru ca nu cred ca Profesorul Trasnit s-ar deplasa la M-Ciuc, ma ofer sa fiu in juriu.


Un fulg pentru seara de Craciun
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Anina_n multumim"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ok Anina_n ... ne mai trebuie o persoana.. cine se ofera...? Oricand doriti puteti renunta la juriu...

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Super, putem sa ne inscriem acum?
Ma uit sapt. viitoare mai mult si mai in detaliu la ce ati postat si revin.
Deci, vin si eu cu fetita. Stie sa picteze, deseneze.....
Multumesc





Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Lamuriti-ma si pe mine ,ca-mi pica fisa mai greu, care e tema pentru luna ianuarie ( grupa de varsta 5-6 ani ) diferente intre om si animale, pictura cu degetelele sau peisaj de iarna ?

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"


www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE

Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!


Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!

Mergi la inceput