Concurs alaturi de At Piticilor,Fun Science si Isa

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

gabbriela - vreau! nu de alta, dar la stef la gradi vine deja prof trasnit...si au facut experimentul cu pasta de dinti...asa ca...nu ma intereseaza.
sunt deacord cu propunerile tale!
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Si mie imi plac propunerile. As face o singura modificare. Mi-ar placea o tema despre dinozauri in in februarie pentru atelierul din martie. Aveti vreo idee? "Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

desenati dinozauri? ... e ok?
cgaby ... done... !

quote:
Originally posted by buggy

Si mie imi plac propunerile. As face o singura modificare. Mi-ar placea o tema despre dinozauri in in februarie pentru atelierul din martie. Aveti vreo idee?

"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212


"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

verificati primul post al subiectului.. si cititi ce e sc acolo la reguli, la juriu, la copii , la teme... anuntati daca doriti ceva schimba... si mai vb maine
Nicole (Gabbriela)


spor la lucru si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

super.
succes concurentilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

putin concurenti sunt .. are cineva ceva ideei cum sa promovam concursul sa se inscrie mai multi piticuti?

quote:
Originally posted by cgaby

super.
succes concurentilor!

cgaby (mama lui stefan nazdravan)
stefitza





Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

gabbriela - eu o sa le spun si fetelor din "grupa lui stef de varsta".


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Poate vor intra mai multi cand il punem si in pagina noastra web. Ideea e ca trebuie sa se logheze cei care intra. Sa se speram ca nu dureaza mult inscrierea pe forum."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Vreau si eu sa vin cu fetita mea......dar ce poate ea sa faca?
Vreau sa-mi raspundeti.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

La noi alta e probema, daca ne inscriem si daca se intampla sa castigam concursul, putem dona premiul? Asta pentru ca noi nu mergem la gradinita. Sau ce putem face?


fara drept de semnatura

Mergi la inceput