Povesti, povesti, povesti...si iar povesti!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by Mickyyy

gudinde, n-am gasit pe nicaieri nasterea Lordrei, poate n-am vazut-o eu, te rog lasa-mi link-ul catre poveste si o adaug cu cea mai mare placere.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)





Aici este povestea: www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#lordra" target="_blank">Nasterea Darei Aletris - fetita de Lordra

Povestea NU este recomandata gravidutelor aproape de DPN.
Pe mine m-a impresionat puterea Loredanei, forta si determinarea ei. Are tot respectul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Mickyyy, felicitari!!!
Multumim pt efortul tau!


Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
Nasterea lui Stefan
Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

quote:
Originally posted by gudinde

quote:
Originally posted by Mickyyy

gudinde, n-am gasit pe nicaieri nasterea Lordrei, poate n-am vazut-o eu, te rog lasa-mi link-ul catre poveste si o adaug cu cea mai mare placere.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)





Aici este povestea: www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#lordra" target="_blank">Nasterea Darei Aletris - fetita de Lordra

Povestea NU este recomandata gravidutelor aproape de DPN.
Pe mine m-a impresionat puterea Loredanei, forta si determinarea ei. Are tot respectul meu.



gudinde, sorry, dar acea poveste nu este postata pe forumul desprecopii, daca lordra o va posta si aici, o voi trece in listuta cu cea mai mare placere. Nu te supara pe mine , dar sunt multe mamici care-si povestesc experienta nasterii peste tot, eu am adunat aici doar povestile de pe acest forum.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by Mickyyy

quote:
Originally posted by gudinde

quote:
Originally posted by Mickyyy

gudinde, n-am gasit pe nicaieri nasterea Lordrei, poate n-am vazut-o eu, te rog lasa-mi link-ul catre poveste si o adaug cu cea mai mare placere.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)





Aici este povestea: www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#lordra" target="_blank">Nasterea Darei Aletris - fetita de Lordra

Povestea NU este recomandata gravidutelor aproape de DPN.
Pe mine m-a impresionat puterea Loredanei, forta si determinarea ei. Are tot respectul meu.



gudinde, sorry, dar acea poveste nu este postata pe forumul desprecopii, daca lordra o va posta si aici, o voi trece in listuta cu cea mai mare placere. Nu te supara pe mine , dar sunt multe mamici care-si povestesc experienta nasterii peste tot, eu am adunat aici doar povestile de pe acest forum.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)





Nu ma supar, Doamne fereste, dar eu de pe forum am luat-o. Mamicile din acel thread si-au povestit nasterile pe acea pagina si au postat linkul impreuna cu celelalte linkuri de la inceputul fiecarui capitol. Dar nu-i nici o problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Mikyyy..pentru usurinta uite linkul cu o alta poveste"Poveste trista cu final fericit"
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=90275

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Cred ca am gresit linkul. sper ca acum e ok.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:


Mickyyy- ai avut o idee grozava, asa este mult mai usor sa gasesti o poveste. Vreau sa iti spun ca de cand am descoperit aceasta lista nu ma pot culca pana nu citesc o poveste.Te-as ruga sa treci si povestea noastra in lista ta.
Iti multumesc!





Gabi si bebe Alexandru-Ionut
19.04.2006
Album foto aici:http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/alex_ferf/my_photos
Nastera lui Alex aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=91051

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

vrem si noi!!si multumim anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Felicitari pentru idee..Daca nu e deranjul prea mare vrem si noi..Multumesc anticipat
va imbratisam

Mircea si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Minunea noastra..s-a nascut intr-o zi calda de decembrie, 2006, mai precis 15, tocmai de ziua soacrei mele. A fost o nastere grea, dureroasa, fara peridurala asa cum planuisem cu dr meu, insa a meritat. Minunea noastra, Andrei-Luca, a cantarit 3Kg 100, a avut 50cm, si a primit nota 9. Acum cand va scriu, avem 1 luna..si suntem tare necajiti de durerile de burtica cauzate de colici.Daca cineva ne poate ajuta cu sfaturi..propuneri..altele decat Bonisan, Sab Simplex, Ceaiuri..care la noi nu au efect..va multumesc.

bogdana

Mergi la inceput