Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (3)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

offf... am resetat in loc sa trimit raspuns :( again!
De acu incolo contati si pe mine.
Daca am inteles bine Lilia a preluat sarcina Lianei..... adica o parte doar:). Lilia ii trimiti si ei o adresa te rog???
Va doresc numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

maramibun venit si multumim mult ca vrei sa ajuti..
da ai inteles bine pt ca eu nu ma pot deplasa se va ocupa Lilia sa stranga banuti de la fetele care nu pot ajunge la banca sa depuna direct in cont si le este mai usor sa trimita banii prin posta,,,
daca vrei adresa Liliei ti'o va trimite cat mai repede o sa o anut eu...pt ca dupa cum am vazut ce'ai scris ma gandeam ca tie vrei sa'ti trimita adresa nu???

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"11

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Marami, activeaza-ti PM sau intra pe mess. Eu sunt pe mess cu ID: lilicica. ( lilicica@yahoo.fr)

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Liana,

Daca nu ai reusit sa depui banii pe care i-am trimis,am o rugaminte mare,poate reusesti sa-i depui pentru Dan,el are cea mai mare nevoie,desi sunt foarte multe cazuri.

Multumesc din suflet.

Ionica Mama de Sophia 06 septembrie2006
http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ionica inca nu i'am depus ca nu am fost la dc,,sper zilele astea sa ajung..am inteles,,te pupp si multummim,,
fetelor ce se intampla???????lipsesc io lipsiti si voi?????se poate??

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"12

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Multumesc Liana,mereu luptatoare!

Ai aflat ce ve-ti avea?fete/Baieti?, baiat/fata?
Abia astept sa aflu

Ionica Mama de Sophia 06 septembrie2006
http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bedrosmart spune:

Dragele meu, am reusit sa trimit astazi un plic catre Lilia (o sa va confirme ea primirea banilor, sper eu sa ajunga inainte de Pasti).

Am trimis 100 RON, cu ajutorul colegilor mei de serviciu, carora le-am povestit despre voi si care au fost de acord sa doneze niste banuti pentru copiii in suferinta. Le multumesc inca o data si sper sa mai repetam actiunea si alta data.

De aceea, sper ca nu va suparati daca ii numesc si pe colegii mei aici, chiar daca nu sunt membri DC:
Andreea - 20 RON
Dinu - 20 RON
Tatiana si Victor - 30 RON
Smaranda (adica eu) - 30 RON
Total - 100 RON

Va doresc tuturor Paste fericit, multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi si sa auzim numai vesti bune!

Bedrosmart lui Dorian (09.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Smaranda, asa cum ti-am scris si pe privat: imediat cum o sa am banutii, o sa anunt si aici. Am primit un telefon de la niste curieri, nu stiu daca de la tine sau nu. Dar nu eram acasa. Sper sa ma intalnesc cu ei totusi acuma, inainte de Paste.
Multumim la toti colegii tai si sa dea Dumnezeu sanatate tuturor.


Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Azi au ajuns 50 RON de la ina32.
Multumim mult.
Imediat dupa Paste o sa ii depun in contul lui Dan

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Bredrosmart Multumim din tot sufletul!!!si Multumim in mod special colegilor tai.Andreea,Dinu,Tatiana si Victor sa le dea DD tot binele din lume..Sarbatori fericite va dorim!!
ina32 Multumim!!
ionica maine ma duc la banca..inca nu am aflat ce sunt dar cum aflu va anunt..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"13

Nasica

Mergi la inceput