Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (3)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

fetelor, eu nu v-am mai scris pana acum...
am citit despre suferinta pe care incercati sa o alinati cu atat suflet si m-am hotarat sa ma alatur si eu voua, cum pot, cand pot...

Dumnezeu sa-i ierte si pe Marian si pe Mihaita si sa le dea putere parintilor lor sa mearga inainte! Am gasit in link un cont pentru ajutorarea familiei lui Marian, dar pentru Mihaita sau familia lui nu am gasit nimic...

Pentru Dan am gasit numar de cont la link-ul din semnatura Lianei.

teledonul pentru urgente cum functioneaza?

care mai e starea Nicoletei? dar a lui Claudiu?

LiaMia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Liana,

Ce ma bucur,credeam ca s-a pierdut pliculetul!
Te las pe tine sa decizi unde sa-i distribui ,tu stii mai bine cine are nevoie urgenta.
Cand voi veni in Germania,voi ajuta mai mult,poate si cu medicamente ,sotul lucreaza la o companie farmaceutica.
Te pupic si ai grija de puiutii din burtica!

Ionica Mama de Sophia 06 septembrie2006
http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

quote:
Originally posted by LiaMia

fetelor, eu nu v-am mai scris pana acum...
am citit despre suferinta pe care incercati sa o alinati cu atat suflet si m-am hotarat sa ma alatur si eu voua, cum pot, cand pot...

Dumnezeu sa-i ierte si pe Marian si pe Mihaita si sa le dea putere parintilor lor sa mearga inainte! Am gasit in link un cont pentru ajutorarea familiei lui Marian, dar pentru Mihaita sau familia lui nu am gasit nimic...

Pentru Dan am gasit numar de cont la link-ul din semnatura Lianei.

teledonul pentru urgente cum functioneaza?

care mai e starea Nicoletei? dar a lui Claudiu?

LiaMia



LiaMia, in prezent teledonul este pentru fetele care vor sa doneze niste banuti pentru Dan sau pentru alt caz pe care il aleg fetele( daca nu se specifica destinatia, eu propun sa ii punem in continuare in contul lui Dan pentru ca nu mai are mult pana va trebui sa plece in China).

Despre Nicoleta... teledonul pentru ea s-a incheiat de mult. Ea a plecat saptamana trecuta in Italia pentru a face un nou control. Astept si eu vesti despre rezultat.

Din pacate Claudiu s-a stins in noiembrie anul trecut.. a ajuns printre ingeri....

Lilia si Amelia(26.09.2004)

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

Am citit acum ce mi-ai raspuns Lilia... Imi pare rau pentru Claudiu si le doresc parintilor lui multa putere sufleteasca sa poata merge inainte pentru ca stiu ca le este foarte greu si de neinteles... Dumnezeu sa-l ierte!

Am depus astazi pentru Dan in contul cu titular Virginia D Bita niste banuti. Sper sa-i fie de folos. Nu-s multi, dar "putin cu putin se-aduna marea".

Numai bine tuturor,
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

LiaMia iti multumim o sa o anut pe doina sa'ti confirme intrarea banilor,,

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"10

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost azi la banca , au intrat in contul lui Dan 30 ron , de la Bucuresti, sunt de la LiaMia, caci de la altcineva nu pot sa fie!Iti multumim din suflet !Putin cu putin se va aduna marea!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Imi pare foarte rau sa aflu ca ca foarte multi copii sunt in suferinta.Traiesc aceeasi drama cu fetita mea-veti gasi pe forum povestea ei.Cum putem lua legatura telefonic cu dumneavoastra?Astept raspuns pe forum.Aida Ciolac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Imi pare nespus de rau cand cineva trece prin suferinte!Aida ti-am trimis un mail cu numerele de telefon ale mele, te astept ca sa vorbim , daca as putea sa te ajut cu ceva o voi face din suflet!Cand e vorba sa ajut , o fac cu tot ceea ce stiu si pot!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

quote:
Originally posted by doinabita

Am fost azi la banca , au intrat in contul lui Dan 30 ron , de la Bucuresti, sunt de la LiaMia, caci de la altcineva nu pot sa fie!Iti multumim din suflet !Putin cu putin se va aduna marea!DOAMNE AJUTA!



buna,
ma bucur ca au ajuns banutii Sa dea Domnul sa se adune cat trebuie si sa rezolve ce trebuie rezolvat! eu am sa mai pun cand pot si am sa va anunt tot asa, pe forum. va doresc numai bine!
LiaMia

LiaMia si Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sa dea dUMNEZEU LiaMia, caci asta este speranta, visul lui Dan , sa mearga din nou!Iti multumim mult de tot!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput