Schimbare ID???

Schimbare ID??? | Autor: loneanbianca

Link direct la acest mesaj

Spuneti-mi va rog cum trebuie sa procedez ca sa imi anulez contul (cu
parere de rau)deoarece nu mai doresc sa ramina acesta din cauza faptului
ca nu pot sa imi modific ID-ul.... sa imi pun un Nick name.!!!! Am
inteles ca era in lucru problema...dar nu s-a rezolvat de 2 ani...


Va multumesc!! Si toate cele bune!

Sunteti super!!!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Daca vrei intr-adevar sa-ti anulezi contul il pot anunta pe ADMIN;insa daca vrei sa te reinscrii cu alt nickname ar trebui sa ne-anunti inainte.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

deocamdata mai ramin asa....multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

"Asa",adica cu doua conturi?Asta nu prea se poate!O sa te rog sa ne spui la care din ele renunti...


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ups!!!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

renunt la primul cu loneanbianca din motivul ca este numele real si ramin cu contul facut azi...angelline. multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Buna,as vrea sa stiu si eu daca se poate schimba ID,va rog?Nu vreau sa renunt la cont,este posibil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

a fost o exceptie de asemenea schimbare ... dar nu se poate schimba... trebuie sa renunti la cont si sa faci unul nou... asa a spus admin.

Citeste la anunturi tehnice ...


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

OK, am inteles multumesc mult pt raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Se pare ca se face doar preferential ... (scuze ex disperata, acum ardeiash, nu am nimic cu tine) doar ca raspunsul la anunturi acolo unde era subiectul cu pricina si imediata inchidere a lui mi s-a parut cam cu pusul pumnului in gura ... Am dat acolo exemplul unui alt caz tot atat de serios (gabi barta), dar .... se pare ca e mai normal sa ti se inchida gura decat sa se multumeasca utilizatorii forumului. Cum s-a putut in cazul disperatei, nu vad de ce nu se poate si la altii ... se poate, tehnic vorbind, dar ....

Petronela


Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

Se pare ca se face doar preferential ... (scuze ex disperata, acum ardeiash, nu am nimic cu tine) doar ca raspunsul la anunturi acolo unde era subiectul cu pricina si imediata inchidere a lui mi s-a parut cam cu pusul pumnului in gura ... Am dat acolo exemplul unui alt caz tot atat de serios (gabi barta), dar .... se pare ca e mai normal sa ti se inchida gura decat sa se multumeasca utilizatorii forumului. Cum s-a putut in cazul disperatei, nu vad de ce nu se poate si la altii ... se poate, tehnic vorbind, dar ....

Petronela


Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.



dar...continui eu..se face preferential si e foarte urat ca se procedeaza asa(dar nu ma mira nimic,mereu a fost asa..cu unii muma cu altii ciuma)....In rest,sunt de acord cu tine.

POZE

Mergi la inceput