vreau si eu un nume nou!

vreau si eu un nume nou! | Autor: ardeiash

Link direct la acest mesaj

buna seara!

v-am adresat de multe ori rugamintea de a-mi schimba nick-ul intr-unul nou.. desi stiu ca s-a practicat ... la mine nu se poate.. nu-i bai!!

exista multa lume care nu e de acord cu nick-ul meu.. in asa fel incat ,,aproape ca si eu cred ca mi-aduce nenoroc... deci ... asadar si prin urmare... m-am hotarat... vreau un nume nou, o iau de la zero.. daca altfel nu se poate... eu nu reusesc. as vrea sa deschid un cont nou cu nick-ul ardeiash.. desi , parca mai va rugasem pe undeva...

multumesc anticipat !

s-auzim numai de bine! si

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok iti schimb nickul - daca vei avea probleme sa ma anunti.
Nu uita ca de acum trebuie sa te loghezi cu noul nick :)
succes.






Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Se poate schimba nick-ul mai nou?ca tare mi-as dori si eu sa-l schimb...

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Pai poate e o regula mai noua ... tare ciudat ca pana acum nu se putea ... si imi aduc aminte de ex gabibarta (care de altfel avea si un motiv serios sa-l schimbe, divortase si vroia sa scape de vechiul nume de fam.), dar i s-a spus ca nu se poate.

In fine, daca este posibil, si eu as dori sa imi schimb nick-ul ... cu petty.blue. Multumesc frumos!

Petronela


Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

am schimat nickul disperatei pentru ca avea un motiv foarte serios: disperata chiar nu suna bine.

Imi pare rau dar nu pot sa modific de acum in colo alte nikuri.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput