Software educational de la ISAMultimedia

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

am comandat si eu citeva cd-uri.mi-au trimis mail-ul de confirmare dar nu au spus nimic in legatura cu livrarea in strainatate.presupun ca e posibila?gresesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_mm spune:

Momentan nu livram si in strainatate. Comenzile sunt valabile doar pe teritoriul Romaniei. Pentru mai multe detalii, va rog sa contactati departamentul comercial la adresa cursuri @ isamultimedia.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Draga ISA,

In numele Atelierului Piticilor, multumim inca o data pentru premii .


Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emy2001 spune:

cd cu iepurasul nu merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianc spune:

Imi plac softurile de la ISA. E adevarat ca sunt simple, dar asta e si ideea , sa il atragem pe cel mic sa faca ceva educativ la calculator . Eu nu am cum sa stau fara calculator in casa deci toti copiii care trec pe la mine sunt in mod inevitabil atrasi de acesta. Am observat ca pe ei ii atrag mult mai mult acele jocuri care ii educa, penmtru ca setea lor de cunoastere este foarte mare. Mai sunt companii producatoare de soft educational - destul de bune, dar pentru aceasta varsta sunt f putine, eu am identificat, in afara de ISA , pe Infomediapro, pe Erc press, si pe cei cu abecedarul - care sunt inca la inceput . In strainatate sunt nenumarati producatori de astfel de materiale, care se intrec in oferte si care ne fac bucuria celor in domeniul educatiei ( parinti bunici, educatori) sa puna si materiale pentru lucru online - care sunt foarte instructive. Ma gandesc oare cand vom gasi si in Limba romana pagini precum cele in Limba franceza sau Engleza ? Sper ca acest lucru sa fie cat m,ai repede posibil deoarece copiii romani au si ei nevoie de o sustinere de acest gen in invatare .

Ca o concluzie, FELICITARI ISA pentru ca existati, si pentru ca sunteti deschizatori de drumuri in acest domeniu atat de necesar la ora actuala !

Mergi la inceput