Software educational de la ISAMultimedia

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am scotocit si eu pe site dar nu am gasit nimic pentru copilasi mai mici...

Claudia, mamica de baietel 2,10 ani si de fetita 1,2 ani
Poze parinti
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_mm spune:

@Cristina: Multumim pentru critica. Pe viitor, intentionam sa folosim voci nativ vorbitoare de germana/engleza/franceza pentru cursurile de limbi straine.
@Aurora: Sper sa va fie de ajutor CD-urile.
@Claudia: Pentru prescolari avem cd-urile Hai la joaca din seria "Gradinita interactiva".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurora56 spune:

Am primit cele doua cd-uri .Cd-ul de ce tac pesti mi s-a parut destul de interesant mai ales pentru un copil de clasa a 3 a .A mai facut ceva la cunoasterea mediului dar am vazut ca fiica mea este destul de captivata de cd .CDul ,primele mele cuvinte in engleza mi se pare usurel pentru ea desi abia de anul acesta a inceput engleza si nu stiu cum sunt celelalte in engleza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_mm spune:

Ma bucur ca i-a fost util cd-ul De ce tac pestii. Referitor la cel de engleza, ca nivel de dificultate este cel mai usor dintre cd-urile de invatare a limbilor straine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Ma intereseaza tare mult ce aveti in oferta pentru copiii intre 3 si 4 ani. pe site nu am gasit nimic, dar se poate sa nu fi fost eu foarte atenta, asa ca imi asum critica daca am ratat eu oferta.
Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_mm spune:

Pentru copii de 3-4 ani nu prea avem nimic deocamdata. Singurele cd-uri pentru copiii de gradinita sunt "Hai la joaca".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am comandat si am primit eu CD-ul "Hai la joaca". Pustiului meu i-a placut dar e simplist, ma asteptam sa fie mai bogat, mai atractiv, mai interesant. E adevarat ca si pretul e pe masura continutului.

Una peste alta eu sunt multumita. Pentru cat si ce stie el acum e ok. Oricum, am sa va mai caut cand va mai creste Matei.



Claudia
Poze parinti
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

La targul de carte GAUDEAMUS de la Romexpo, care se incheie astazi, este prezenta si ISA.

Am fost ieri si pot sa va spun unde este: este la primul nivel (nu la parter), urci pe scari, pe cercul acela care inconjoara pavilionul. Este chiar langa scena unde se tin spectacole pentru copii.
Sunt super preturi, au reduceri de 30%. Noi am luat "Balul norilor", "Vreau sa stiu despre animale" si "Engleza cd1". Am primit cadou "Hai la joaca" de la tanti de la stand care l-a placut pe pitic si a fost foarte draguta cu noi.

Merita sa mergeti, mai ales ca in afara de ISA, gasiti multe alte spectacole pentru copii, carti la preturi bune si alte surprize.


Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_mm spune:

Va anuntam aparitia unui nou titlu multimedia pentru copii cu varsta intre 7 si 11 ani:
BASME MICI PENTRU PITICI CD1 - versiunea Engleza/Romana.

Pana la data de 31 Decembrie 2006 inclusiv, puteti beneficia de oferta speciala de 9,90 RON/CD, oferta valabila pentru comenzi directe catre ISA Multimedia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Fetele,

Este anunt pe forumul ISA ca astazi se afiseaza castigatorii la concursurile ISA din luna noiembrie! Bafta celor care au participat !!!


EDIT: S-au afisat deja cele de la concursul 1; celelalte se mai amana cu 2 saptamani, din lipsa de participanti. Noi suntem pe lista , am castigat un CD, cred ca e cel cu "Abecedarul interactiv".

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput