MOS CRACIUN in... pantaloni scurti !

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by liliana29s

Am trimis ieri in contul lui Marius , am facut transfer de pe card ING . Trebuie sa mai fac o dovada ceva pentru tranfer ?? ca sa primesc si eu un fulgusor .

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai




Trimte-mi un PM, au sosit din cate stiu eu.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taisa_ spune:

buna ma numesc taisia si sunt actor papusar mi-ar face o mare placere sa vin cu voi si sa joc un spectacol gratuit pru copii de la orfelinate.daca esti deacord da-mu un semn pe mail otaisia@mail.ru.mersi sau aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Taisa, da-ne mai multe detalii.

Asadar, am incheiat azi strangerea de fonduri. Orfelinatul va fi Robin Hood. Copiii stiu de noi, le-am mai facut impreuna bucurii. Programul serii de 22 va arata asa:

ora 17.00 - in sala aranjata de sarbatoare cu bradul impodobit si plin de daruri sub el intra copiii si se aseara pe scaunele. Intra Profesorii Trazniti si-si fac numarul timp de o ora. In tot acest timp, copiii participa la experimentele haioase ale profesorilor.

ora 18.00- in sala intra Mos Craciun cu sacul cu daruri. Copiii de la orfelinat ii canta, ii spun poezii si apoi unul cate unul isi iau darurile.

ora 19.00 - poze cu copiii, Mosul si cadourile.

Aveti obiectii? astept sa-mi spuneti!

PS. Cumparaturile si aranjarea salii de spectacol se vor face in data de 21 dupa-amiaza spre seara. Inteleg ca vreti sa ma insotiti (unii) la cumparaturi. Ma bucur mult, dar mi-ar fi de ajutor sa aveti si voi masina. Masina mea e sport si nu pot transporta si oameni si pachete...decat daca fac mai multe transporturi. Numai ca orfelinatul e la iesirea din Bucuresti, destul de departe si traficul e aiurea...Multumesc pt intelegere.

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Pssssssssssst!
Liniste, nimeni nu are nk de zis.
Sigur ca e foarte bine si frumos ce zici tu.Sunt convinsa ca va iesii ceva super , ca de obicei.Acolo unde pui tu un pic de suflet , pune si Doamne Doamne un pic de magie.
Vad ca nu mai zice nimeni nk nici de ajutorul la cumparaturi.

Daca ai nevoie striga (ma ofer cu masina cu tot), dar doar la cumparaturi.Am o problema cu vazutul copiilor.

Pupici si asteptam sa ne povestesti .........

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Tzuni, e super programul pe care l-ai conceput. Am o intrebare: la ce cadouri te-ai gandit pentru copii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Nu va puteti inchipui bucuria care ma pocnit cind mi-am vazut fulgusorul. De 10 min. tot zimbesc prosteste cu ochii in DC.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Marius, acum asteptam si noi (cei de pe lista din deschiderea subiectului) cate un fulg. Ce spui?

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Marius, eu astept Mosul in fiecare zi! Multumim mult!

Cine n-a primit fulguletz, sa strige! Urgent!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tzuni frumos..frumos..mi'as fi dorit sa fiu cu voi acolo..dar nu se poate..oricum sufletul meu va fi cu voi..te puppp..
abia astept sa vaz pozele..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput