MOS CRACIUN in... pantaloni scurti !

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Stiu de cazul de mai sus dar nu pot sa raspund decat doar ca nu au intrat. De ce... nu am de unde sa stiu. Eu as merge la Oficiul Postal pentru ca sunt totusi documente cu serie numar si nu dispar asa fara urma. Au mai fost facute plati(la campanii anterioare) prin Posta Romana si au intrat.
Raman la opinia ca as merge sa vad unde sunt banii totusi. Asa ar fi corect. Am sa mai revad numele si prenumele si mai ales nu uita ca in anumite cazuri apare depunere directa deci nu stiu cin este depunatorul ca si nume. Nu cumva este si cazul de fata? Te rog sa corespondam prin PM sa reluam firul sa nu fie cumva o neconcordanta totusi. Nu e o garantie dar ... am si depuneri anonime datorate sistemului.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Va rog tare mult cu o informatie!! Eu am card ING , pot sa fac transfer pentru o suma in contul afisat in lei ,sau trebuie sa ma duc la banca? Nu am mai depus niciodata si nu stiu care e procedura.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Din cate stiu eu se poate dar tot mergand la banca exceptie daca ING are servicul e-banking prin internet.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by liliana29s

Va rog tare mult cu o informatie!! Eu am card ING , pot sa fac transfer pentru o suma in contul afisat in lei ,sau trebuie sa ma duc la banca? Nu am mai depus niciodata si nu stiu care e procedura.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai





liliana, eu am transferat banii la ING prin sistemul Self Banking..si nu e prima data, functioneaza, e ok

Numai bine!

Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)


Ce mai citim noi
Pe unde ne mai plimbam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by liliana29s

Va rog tare mult cu o informatie!! Eu am card ING , pot sa fac transfer pentru o suma in contul afisat in lei ,sau trebuie sa ma duc la banca? Nu am mai depus niciodata si nu stiu care e procedura.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai




Daca ai bani in cont nu trebuie sa mai mergi la banca,faci transferul prin internet, asa a facuit si sotul meu.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Marius multumesc ptr ajutor, si scuze ptr stres..bine ca au ajuns unde trebuiau

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 11 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=0&source=browse&large" target="_blank">filmulet aniversar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Cosmina, a ajuns plicul de la tine!

n-am deschis inca plicul (sunt la munca) dar te trec pe lista si cand il deschid trec si suma. multumesc mult!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

fug sa trec suma cosminei pe lista!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Ok tzuni.

Succes pe mai departe si sa iasa un Craciun superb pt copilasi.


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput
Mergi la inceput