Dzeu mai face minuni… povestea nasterii lui David

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by larissa_79

Desi noi doua am discutat mult si stiu prin ce ai trecut...mi-au dat lacrimile din nou la fiecare rand pe care l-am citit! Esti minunata!
Sa dea Dumnezeu ca David sa fie sanatos si fericit si sa isi iubeasca si aprecieze mamica asa cum ea merita!

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)


Multumesc Larisa, sunteti deosebite si tu si Alexia, va doresc tot binele din lume, sper sa ne vedem curand. Va pupam dulce!

Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
POZE EU SI DAVID
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">PAGINA DAVID
POVESTEA NASTERII BUBURUZEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Mirabela, cu parintii luptatori pe care ii are, David nu poate fi decat un baietel foarte fericit caci a fost asteptat cu bratele deschise. E un dulce! Sa creasca mare si frumos.

Miracolele se intampla in fiecare zi si sunt pentru cei care stiu sa le vada.

Si eu am avut o sarcina oprita in evolutie, de fapt un ou vid, care m-a golit emotional. Dar dupa nici 3 luni s-a intamplat miracolul de a fi din nou insarcinata, iar acum am o fetita de 2 ani. Si pot spune ca fericirea de a fi mama a sters toate durerile trecute.

Sanatate si bucurie unei mamici curajoase!

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina...

"We can do no great things - only small things with great love."
("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.") Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by sanziana72

Mirabela, cu parintii luptatori pe care ii are, David nu poate fi decat un baietel foarte fericit caci a fost asteptat cu bratele deschise. E un dulce! Sa creasca mare si frumos.

Miracolele se intampla in fiecare zi si sunt pentru cei care stiu sa le vada.

Si eu am avut o sarcina oprita in evolutie, de fapt un ou vid, care m-a golit emotional. Dar dupa nici 3 luni s-a intamplat miracolul de a fi din nou insarcinata, iar acum am o fetita de 2 ani. Si pot spune ca fericirea de a fi mama a sters toate durerile trecute.

Sanatate si bucurie unei mamici curajoase!

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina...

"We can do no great things - only small things with great love."
("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.") Mother Teresa (1910 - 1997)


Multumesc mult, multa sanatate tie si fetitei tale, povestea nasterii Marinei am citit-o de multe ori in sarcina, e superba. Sa va dea Dzeu tot ce-i mai bun pt. amandoua.

Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
POZE EU SI DAVID
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">PAGINA DAVID
POVESTEA NASTERII BUBURUZEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

MIRABELAC, sa iti traiasca minunea si sa va bucurati de ea. Stiu ce dureri ai avut pt ca am patit si eu la fel. Parca imi lua cineva pielea de pe mine, si dr credea ca fac misto de el si m-a injurat, m-a amenintat ca ma lasa necusuta daca nu ma potolesc din plans de parca eram un caine.
Dar toate au trecut si acum ai minunea ta si nimic nu mai conteaza.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Sa traiasca si sa creasca.
Multe bucurii sa va aduca.
Are o mamica pe cinste.


Poze
Poze Ami
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank">Prima poveste de iarna a puiutului nostru

Inni... mamica de Ami (29.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

M-a emotionat tare mult povestea ta si ma bucur pt. finalul ei fericit. Bravo !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Va multumesc din tot sufletul pt. urari catty, inni si valen, sa va dea Dzeu tot ce-i mai bun.

Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
POZE EU SI DAVID
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">PAGINA DAVID
POVESTEA NASTERII BUBURUZEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

mira-esti o mama eroina-iti doresc multa sanatate tie si familiei tale,un pupic de la david al meu pt david al tau
aaaaaa uite ce de-a mai asemanari,pe al meu tot david il cheama,tot cu 3200 si 51 cm nascut,,,,,,,,,,,,,sa creasca frumosi si sanatosi

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Foarte emotionanta povestea ta! Sa va traiasca puiutul, sa creasca mare si sanatos si sa va bucurati de el.
Am niste emotii, pana sa citesc povestea ta nu aveam nici o emotie dar acum cand ma gandesc ca se apropie incet momentul ... tremur de frica.


Alina24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by Alinus25

Foarte emotionanta povestea ta! Sa va traiasca puiutul, sa creasca mare si sanatos si sa va bucurati de el.
Am niste emotii, pana sa citesc povestea ta nu aveam nici o emotie dar acum cand ma gandesc ca se apropie incet momentul ... tremur de frica.


Alina24+



Multumesc mult, nu are de ce sa-ti fie frica, o sa fie bine, ai sa vezi, roaga-te si Dzeu te va ajuta.

Multumesc mult anasol si sa te bucuri de puiul tau!


Mirabela - mamica fericita de David (21.09.2006)
POZE EU SI DAVID
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">PAGINA DAVID
POVESTEA NASTERII BUBURUZEI

Mergi la inceput