COPILUL MEU S-A FACUT INGERAS

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Este cumplit prin ce treci. Se spune ca Dumnezeu nu iti da o cruce pe care nu o poti duce, dar crucea ta este imensa . Nu te lasa doborata. De acolo de sus ingerasul tau te priveste si va avea grija sa iti trimita altul care sa iti aline durerea si sa iti stearga lacrimile.
Sa ai grija de mami a ta Raluca- Alexandra de acolo de sus si bucura-te de ingerii care te inconjoara.


catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Doamne Rodica, ma doare sufletul pentru suferinta ta!
Iti doresc din toata inima sa-ti dea Dumnezeu multa putere sa reusesti sa treci peste acesta nenorocire.

Tana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Doamne,e cutremurator!!!
Sa va dea Dumnezeu putere sa mergeti mai departe,sa treceti peste aceasta grea incercare. Numai Dumnezeu stie de ce se intampla astfel de lucruri iar noi vom trai mereu cu aceasta durere in suflet si intrebandu-ne mereu "de ce?"
Fetita voastra va vegheaza de acolo de sus si ea va va da putere sa mergeti mai departe!




Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nu ma pot opri din plans...
Va doresc multa putere !


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vianne spune:

Dumnezeu sa va intareasca! Cuvintele sunt de prisos...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
http://community.webshots.com/user/alinavillanova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

Imi pare nespus de rau....

MARIA




“Normal înseamnă să te îmbraci în haine pe care le-ai cumpărat pentru lucru, să conduci prin aglomeratie într-o masină pe care încă o plătesti, astfel încât să ajungi la un serviciu de care ai nevoie pentru a plăti hainele, masina si casa pe care o lasi goală toată ziua ca să-ti permiti să trăiesti în ea.”(Ellen Goodman)



RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

E sfasietor sa treci prin experiente din astea. Stiu ce inseamna,cumva am fost si eu la fel ca tine,si nu se putea citi decat disperare si durere pe fata mea.Nu vreau sa intru in detalii,nu are rost.Nu am uitat si nu voi uita niciodata ce s-a intamplat in trecut, si nici tu nu ai sa poti face asta, insa crede-ma, durerea te intareste.Raluca-Alexandra va fi alaturi de voi, de acolo de sus,si va avea grija sa va fie bine,sa aveti un alt copilas,caruia sa-i oferiti ce nu ati putut oferi fetitei.E bine ca vorbesti cu ea,si eu mai fac la fel, cand pot,sunt copiii nostri,insa trebuie sa iti impui sa fii tare, sa nu lasi durerea sa te distruga cu totul.Aveti grija unul de altul, tu si sotul tau, sunteti tineri,sustineti-va unul pe altul si Dzeu o sa va dea putere sa mergeti mai departe.
Ma rog sa poti depasi momentul,si in curand sa devii iar mamica,si sa te bucuri din plin de asta.
Multa putere si multi pupici! Sunt alaturi de tine,sa stii.

36+,Iasmina Timeea si bebe Georgia Helia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Imi pare nespus de rau cand aud de parinti care-si pierd copii! E cumplit si numai cine a trecut prin asa ceva mai poate intelege! Nu pot sa zic mare lucru, decat ca sunt sufleteste alaturi de voi!!! Multa putere sa va refaceti va doresc!!!


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

DOAMNE RODICA ,nu ma mai pot opri din plans , imi pare foarte rau pentru tine , pentru voi , nu pot intelege si nici nu as dori niciodata intelege atata durere , ma voi ruga pentru bobica ta Dumnezeu sa aibe grija de ea si de voi

evi , Eric 14.06.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Curaj, Rodica, tie si sotului tau.
Acum de sus din ceruri va vegheaza Raluca Alexandra si vede cat de mult suferiti. Fiti tari su Dumnezeu va va ajuta sa treceti peste aceasta cumplita durere care va sfasie sufletele.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

Mergi la inceput