Cluj rulz! (62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Romana foarte buna idee
Sa-i corcim , mama lor de virusi

Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

asi, sa stii caam remarcat, doar acum, ca esti nascuta intr-o zi, luna si an cu sotul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

hello!

multumesc d-nei cristiana pt intrebare.sunt bine dar destul de ocupata cu jobul.l-am schimbat si sunt destul de stresata...ca la inceput..; de accea ajung f rara sa scriu macar vreo 2-3 randuri.

fetelor nu va luatzi de florina ca e in minoritate si sar sa o apar! e artista si tagma din care face parte e una deosebita si f diferita de noi ceilaltzi. eu o intzeleg pt ca posed acasa un exemplar acre a absolvit conservator....; faptul ca a inceput o faculta cu profil economic...l-a adus catre tendintza majoritatii.
asa ca: nu va luatzi de artista dc-ului de cluj.

roxa ce faci? cum merg impachetarile?
mari, v-ati vazut la masaj? ati tras o poveste luunga?
e lume ca la bobalna in cora? s-a spart tzeava?

va pupic pe toate !!!!!!!!!!!

seara placuta!!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Si eu va doresc o seara fumoasa tuturor
ramona, multam pentru ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mariana, tu stai in andrei muresanu, am inteles eu bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by olim

mariana, tu stai in andrei muresanu, am inteles eu bine?



in zorilor, din cate stiu eu. e vecina cu stanca...

scuze mari ca m-am bagat..

daca vrei ecva info despre andrei muresan intreab-o pe cristiana. parca ea locuieste in zona.

ai mai reusit sa te focalizezi pe ceva apartament? luatzi apartament sau casa, in final?

succes!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai am vazut un apartametn ce imi place in andrei muresan, e pe si as vrea sa stiu cum e zona.E mare si are si o terasa frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pe strada trifoiului e un bloc care imi place, dar nu cunosc zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Eu pic acum...sunt franta. Va pup pe toate. ne vedem la dimineata cat sunt la cafei intre 8-10.
Noapte Buna!

mamica fericita de Dany-boy (apetitus continuus) www.dropshots.com/svety" target="_blank">



Steaua nostra nu va apune niciodata si lumina ei va dainui mereu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Buna seara.
Sunt un car de nervi; am o treaba la calculator pe care de obicei o pot face in paralel cu intratul pe net; azi a dat damblaua in calculatorul meu si nu ma lasa nici cum sa intru aci cat el isi vede de treaba .
Asa ca ma retrag in liniste ca sa-l las in treaba lui.

Roxi, sa stii ca nu m-am suparat ca te-ai "bagat".
Si fiindca ma simt cu musca pe caciula iti raspund: sa stii ca nu avem nimic cu Florina; o lasam in treaba ei cu stilul ei; ba din contra, suntem mandre de ea (am spus asta intr-un mesaj anterior) si ne bucuram din tot sufletul pt ea! asta nu inseamna ca nu avem voie sa ne exprimam daca ni se pare ciudat stilul eu de imbracat; nu am dat cu parul nu am spus sa se imbrace altfel, doar am constatat o schimbare de stil; atat.

Florina



Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput