IONUT NU MAI ESTE PRINTRE NOI...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Luminita, cu ceamai mare plåcere.
Stiu ca e f greu sa fii in situatia ta.Iti trebuie multa putere, incredere si råbdare.
Am citit ca mai aveti nevoie de 90000euro.

Eu sper ca incetul cu incetul sa stringeti toti banii.
Poate ar trebui sa faceti mai multa reclama pe forum(nu stiu daca reclama e bine spus, dar nu gasesc alt cuvint aacum; oricum intelegi ce vreau sa spun),astfel incit sa se doneze mai mult.

Multa putere si multa bafta.

Multa sanatate lui Ionut.


(Vivian e fetita mea de aproape 8 luni,dulce si rasfatata)




Ile si Vivian (07.03.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Luminitao, nici acum nu au intrat banii? La mine in cont apare tranzactia efectuata. Stiu ca cei de la Visa nu se grabesc, dar nu stiu daca sa sun la banca inca.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

OtiliaV..aseara cand am fost la Luminita inca nu verificase extrasul de cont...spunea ca incearca azi daca ajunge in timp util...
eu zic ca au intrat..nu suna inca..sa vedem ce-a facut azi...daca nu maine sigur..

anda


IONUT STEGARU ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU


"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminitao spune:

Otiliav: buna! iti multumesc mult de tot, din pacate la banca nu am reusit sa ajung dar maine sun la o pritena sa vad daca au intrat.
unde i-ai depus in contul bcr sau banca transilvania?
din pacate am inceput serviciul si sunt ful (de la 8 la 17 chiar mai tarziu, acum sunt si singura colegul meu e in delegatie), parca toate merg aiurea dar incerc sa fiu tare.
am vorbit cu ionut si azi, se simte tot rau, el zice ca asta e reactia tratamentul asa trebuie sa fie in aplazie.
sper sa depaseasca si faza asta ca am inteles ca o sa mai aiba dureri cateva zile.
ma rog la dumnezeu, ca altceva de aici nu mai pot face.

luminita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Fii tare Lumi, Ionut are nevoie de tine...pacat ca nu poate intra pe acest forum sa vada ca suntem aproape si ne gandim la el.


Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Acum 2 zile am vorbit cu el in Italia din spital...si i-am zis..i-am zis ca nici nu stie cati oameni sunt alaturi de el...si mi s-a parut fantastic...la cat de rau se simte acuma..si ce voce avea...era optimist si increzator..si ii zicea luminitei ca vor invinge...si il cred!!

anda


IONUT STEGARU ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU


"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminitao spune:

otiliav: buna! am vorbit cu o prietena de la banca (banca transilvania)si mi-a spus ca nu apare nici o suma din norvegia si la bcr acelasi lucru.
nu stiu ce sa spun, poate ar fi bine sa suni totusi la banca...se va rezolva.
am vorbit cu ionut astazi, era ceva mai bine decat ieri, vorbea mai bine parea mult mai tare (trebuie sa reziste).
ia facut si punctie azi (mi-a zis ca-i face destul de des la cateva zile).

sanatate multa la toti!
va pup!

luminita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina23co spune:

OtiliaV ...am verificat contul de euro a lui Ionut la Banca Transilvania si nu au ajuns banii.In mod normal si logic o astfel de tranzactie dureaza cel mult 5 zile , asta in cel mai rau caz.In ce data ai depus banii si ce suma ? Codul swift al bancii Transilvania unde are Ionut deschis contul este BTRLRO22BBB.Tinem legatura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

O sa vad ce se poate face.
S-ar putea sa fie din cauza ca eu am scris titular Ionut Stegaru, asa cum scrie la linkul dat de Anca aici http://www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992 .La Banca Transilvania am transferat. Pentru Bcr nu aveam codul Swift.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina23co spune:

Otiliav Contul este RO11BTRL04404201821355XX- EURO (swift:BTRLRO22BBB)Banca Transilvania , titular cont Stegaru Ionel-Elvis , desi nu cred sa fi fost acesta un inconvienent , iar in cel mai rau caz banii ar trebui sa ti se intoarca inapoi cont.Multumim pt tot!

Dumnezeu sa ajute!

Ionut te iubim si suntem alaturi de tine !

Mergi la inceput