Mamici din Arad...??? (54)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, da, am fost dupa masa la Maranata. Pai ce sa fac daca nu vor pruncii cu mine numai cu taica-su?
Adelina a fost super cuminte, 2 ore a dormit, foarte putin a stat treaza, dar nu a plans, statea in scoica si se uita pe sus, probabil ii placeau becurile.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

HEEEEEEEEEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIlasati barfa si felicitati copilul !!!!


LA MULTI ANI ! Tudor sa cresti mare si cuminte si sa fii o bucurie pentru parintii tai si sa ai grija de Ioana

Gabi si Cipri , felicitari pt aniversarea puiutului terorist
ziceam ca e inainte de ora 24

P.S aici subiect de mamici de Arad , rufele se spala acasa in familie.Inca ceva,cam naspa motivul de inscriere pe forum .Parerea mea, ca asa se prectica .


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Nico, noroc cu tine...
Eu m-am uitat zilele trecute pe listuta si eram convinsa ca ziua lui Tudor e in 24, acum cand ma uit vad ca e a lui Sorin in 24.
De aia nu a dat Gabi pe aici ca se chefuiesc.

LA MULTI ANI TUDOR!

Sa cresti mare si cuminte si sa le aduci parintilor numai bucurii impreuna cu Ioana, surioara ta scumpa.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


scuze Gabi

La Multi Ani, Tudor!!!!!!!
Tudor, sa ai o copilarie cat mai frumoasa, sa fi cuminte, sa o asculti pe mama si pe tata iar pe Ioana sa o iubesti si sa ai grija de ea!


IOANA, te asteptam alaturi de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Fetele, va iert ca ati uitat de cupilu meu...ati avut alte probleme cu porumbeii de pe fir.
Ramona, urat din partea ta ca iti spionezi cumnata pe aici. Te contrazici cand spui ca nu te intereseaza ca scrie Ioana pe net, pentru ca vad ca nu ti-a scapat nici un amnunt. O singura data a zis Ioana de socrul ei ca vomita si ii e greata de el. Cui nu i-ar fi? parinte sa iti fie si Doamne iarta-ma tot te-ar lovi greata. daca iti place asa mult sa citesti pe DC, era frumos sa ni te aluri, nu sa-i bagi strambe Ioanei. Nu cred ca oana avea ceva impotriva sa postzi si tu aici , in calitate de "Mamica din arad".
Sa revenim la oile noaste...da, ne-am chefuit ieri. Tudor inca doarme, nu l-am dus la gradi pentru ca s-a culcat foarte tarziu.
Va scriu mai tarziu.

Poze
Poze Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare fetelor!

Tudor!Sa cresti mare, sa fii sanatos si sa le aduci parintilor tai numai bucurii alaturi de surioara ta scumpa!
Gabi mii de scuze ca nu am vazut la timp ....

Fetelor va multumesc din suflet ca imi sunteti alaturi si ca mi-ati sarit in aparare....dar chiar nu era cazul(oricum sunteti niste scumpe! pe toate).....ma descurc si singura....

Ramona daca ai ceva sa-mi mai spui(sau sa-mi bagi de vina) fa bine si pune mana pe telefon(ca doar ne stii numarul) si spune-mi in fata!
Si daca (asa cum zici) nu esti curioasa de ce scriu eu aici, atunci fa bine si lasa-ma in pace, nu ma mai spiona si nici nu-i mai pune pe altii s-o faca!
Si inca ceva...nu sunt genul care-si "spala rufele" in public!Daca tie-ti place asa eu nu-ti voi da satisfactie!
Sa-ti verifici emailul, eu nu-ti voi mai scrie aici nimic!

Ma duc ca-mi plange gandacelul mic!

Pupici!






Ioana de Alesio(08.10.2004)&Nicolas (17.09.2006)
Pagina Alesio&Nicolas
Povestea nasterii lui Alesio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

LA MULTI ANI TUDOR!!!sA AI PARTE DE TOT BINELE DIN LUME,SA LE ADUCI PARINTILOR NUMAI BUCURII!!!

Magda si Bianca 8 anisori




http://community.webshots.com/user/danut1965



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

LA MULTI ANI TUDOR! Sa cresti mare si voinic alaturi de Ioana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, parca tu ma intrebai de mobila. Initial am dat-o la comanda si tot cautand prin magazine am gasit la Staer tot ce ne-am dorit si la preturi mai bune decat daca le faceam la comanda. Mobila de bucatarie de la Staer ca model e indentica cu cea pe care am comandat-o si mult mai ieftin. La comanda era in jur la 14 mil si de aici am luat-o la 9,5 mil. Mobila din camera lu Raul e cea mai scumpa 11,6 mil
Problema e ca doar in 6 noiembrie ne-o aduc. Le fac la Galati si dureaza pana ajung, dar nu-i o problema pentru ca inca nu avem utilitati si se pare ca doar peste vreo 2 saptamani vom avea Pana atunci vreau sa fiu gata cu curatenia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiaclau spune:

Ioana, nu am nimic sa-ti spun personal ! Am postat pe net ca sa le explic la prietenele tale ca EU sunt "ruda bagacioasa" , si ca nu te spionez pe net ca am ceva cu tine, ci ca m-a deranjat ce ai scris despre neamurile lui Ovi.Nu mi-am spalat nimic in public, tu m-ai provocat sa-ti raspund , si ti-am raspuns in modul in care m-ai provocat - adica pe forum. Daca vroiai o discutie privata o faceai la Arad cand am fost la voi, in urma cu 2 saptamani, sau pe mail.
Asta e!Probabil asta ai vrut!Si poti sa stai linistita ca nu te mai spionez, si nici nu am nevoie de un raspuns de la tine, nici pe forum nici pe adresa personala (oricum nu ai facut-o chiar daca te-ai laudat)! Zic ca nu te mai spionez(dar nu inteleg decand accesarea unui forum se cheama "spionaj") pentru ca acum, dupa acest "capitol" stiu exact cine esti si nu vad ce m-ar mai putea "impresiona"
Iar pentru fete, aveti grija cand judecati pe cineva sa aveti toate informatiile, pentru ca de obicei adevarul este undeva la mijloc.

Mergi la inceput