All about Constanta (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

buna, ce mai faceti?
la micii bolnaviori, insanatosire grabnica.

vazut cu nuntasi si copii frumosi. la toata lumea.

am vazut ca farm. homeopata de langa stadionul farul au primit si vaccin homeopat, asta pt amatori .

noi suntem ok, azi dupa-amiaza ne-am prajiturit , cu ajutor consistent din partea alexei

we placut si...calduros.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by nastasie

mamcita,nimic de zis la ideile tale, dar al meu nu suporta.abia ii pun fular, dar esarfa nici atat.
lizuca, merci pt raspunsul prompt.cred ca o sa optez pentru vaccin totusi ca de cat sa trag cu gripa mai bine(sper sa nu)2 zile cu reactie la vaccin.nu e el prea bolnavicios de fel dar uite ce am tras acum cu gatul.nici eu nu vreau sa-l intep dar doctora pediatra mi-a zis ca e bine ca va fi prapad iarna asta.te pup si merci de raspuns.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004



Bine faci,si eu,ca si roxana,sunt pro-vaccin[nu zic ca fanii homeopatelor procedeaza incorect,dar eu am formatie alopata si mai greu sa ma schimb acum].roxana,pana in 2 ani l-ai vaccinat?

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

vladis,ai o familie foarte frumoasa,sa-ti traiasca!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salut!

mamacita, Alexutu bucalat!!!!!!!!! Frumoasa colectia de toamna! De unde ati cumparat caciulitele cosmonaut? Vrem si noi!!!

Weekend placut!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

pupici de la eforie.
netul merge ....dar nu la mine.
incerc sa recuperez cu cititul si trag concluzia ca fiecare duce o viata palpitanta nu ca mine.aici e pustiu-pustiu.
eu am dat niste examene ptr un job.nu am luat.dar am tras invataminte si anume ca tre sa pun mana sa mai studiez sa imi fac program de studiu.
spre rusinea mea mai sa pik examenul de engleza.
de acum intru in linie dreapta in cautarile ptr un nou job.
dar gandul imi este la craciun [:P]

pup puiutii si mamicile

ps.am uitat sa va spun:fetita mea e mare!am spalat vasele impreuna (nu intru si in amanunte cum ca am schimbat-o pana la piele dar ce conteaza?!)


jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by mav

Salut!

mamacita, Alexutu bucalat!!!!!!!!! Frumoasa colectia de toamna! De unde ati cumparat caciulitele cosmonaut? Vrem si noi!!!

Weekend placut!

Vic & Sebi (04.02.2004)


Multam frumos,Vic.Caciulitele le-am luat de la Quelle,dupa ce toata iarna trecuta am cautat modelul asta[care,in copilaria mea,era mai mult decat comun,iar acum nu se gaseste!],iar colectia de toamna/iarna intre timp s-a dublat.Sa vad cum fac sa mai pun niste poze...

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Kati, felicitari pentru fetita!!!!

Jo, chiar ca fata mare!!! Sa o trimiti si la mine in vizita...hihi...

Gabi, si eu (tot fara sa auda Roxa ) sunt anti vaccin...nici eu nu l-am vaccinat pe David pana acum...si vorba aia...aici a dat de virusi noi la care nu avea imunitate!!! Eu o tin cu vit C, lichide (vorba dr de aici)...si antibiotic cand nu am alta scapare!!!


Mav, sanatate multa lui Sebi...uf...imi pare rau ca a trebuit sa treceti pe penicilina!!!!

Vladis, tare dulce fetita ta pe bici!!!! Cu codite cu tot!!!!

Dana, ce copii asortati!! Ce frumosi sunt si ce bine le sta!!!

Mamacita, astept pozele noi!!! Tu l-ai vaccinat pe Alex pana acum???

Roxa, ce bunatati mai gatesti??? (nasii lui David sunt la noi si ii pun la treaba!!! Alina e tare buna bucatareasa!!!!!)
Ce mai face Pat???

La noi inca e super cald si soare in fiecare zi!!!! Azi am fost la plaja chiar...in Miami si ne-am prajit nitel...
David a devenit dependent de apa si a inceput si tenis...il tinem ocupat...ihihi...





It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

plajaaaa!caldura!!!!

vic pupici lu sebi.

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Cam slaba activitatea in we . Ca sa ne umplem timpul aseara ne-am "distrat" putin la Carrefour. Mi-a placut aranjamentul, dar a fost ff greu sa gasim loc de parecare. Cand am plecat de acolo era concert mare in interior.
Concluzie: vazut, placut, dar imi vine peste mana, fiindca este destul de departe de noi (km 4/5).
Alex mai nou este "mama" iar eu sunt "topilu'", o cheama "Tamelia" iar pe "topil" il cheama "Aesanda-Elena" .

Cum se mai simt bolnaviorii? Multa sanatate!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
Dragelor, multumim pt urari! Din pacate, tot nu suntem bine.... Nici nu vreau sa intru in amanunte... Oricum, ne vedem cu d-na dr mai pe seara....

Sebi "profita" ca este "b(oln)aaaav"....
"Mami, eu de ce nu am tulea (curea)? Vau si eu tulea la pan-ta-lo-nii mei!!!!"
"Loli (sor-mea ii face injectiile), faci tati 'jectie cu joaca! Vau joace tati mine! "
"Dotoiia lupta cu mitobii mei din gat, ca Bambi....."
"Tatiii, arunca durerea mea la dunoi (gunoi)!!!!!!!!" (uneori il zice pe "r")
E musai sa mergem azi la Carrefour (si noua ne place), sa cumparam "joc cu Duby-Du" (Scooby-Doo).... ca am apucat sa i-l promitem, pt sa desi plange mult, mititelul sta nemiscat la injectii....


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput