Copii din 1996 (8)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Si io ca Ana,mai greutz la scris,dar va doresc tuturor

Sarbatori fericite si un an nou mai bun si plin de realizari!

La multi ani!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Iata ca trecu si craciunul,pacat,tare mi-as mai dori sa tina mai mult!

Am petrecut bine ca de obicei,eu am fost tare fericita ca am fost alaturi de familie,de tati meu,de sora mea si de scumpetea mea de nepotica!

Azi am fost la munca,miine iar si apoi incep pregatirile de revelion!
Mosul a fost darnic anul asta asa ca ce sa mai spun,super!

Sper ca anul viitor sa fie mult mai bun decit acesta care a fost un an tare ciudat!!!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Mosul a fost darnic si la noi si Craciunul a fost minunat mai multe puteti vedea in poze ptr ca vorbesc de la sine.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 28+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

A trecut si Craciunul, ne apropiem cu pasi repezi de noul an. Noi am petrecut la parinti, apoi am facut o plimbarica prin Oraselul copiilor, am inghetat un pic.
Ieri si azi la job , iar de maine o pauza de 4 zile. Azi o astept pe Brenda cu Diana la noi, cred ca o sa avem niste zile placute impreuna.

Va urez un an cat se poate de bun, iar pentru copilasii nostri sanatate si realizari pe plan scolar !



Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Buna dimineata!

Vacanta la subiect!

Si eu am zile libere incepind de astazi,si desi as fi vrut sa dorm mai mult,programul si-a spus cuvintul asa dimineata pe la 7 eu orbecaiam prin casa!Cind ma voi obisnui cu trezitul mai tirziu voi incepe munca asa ca...

ALMA sa inteleg ca BRENDA noastra si DIANA vin la tine sa petreceti impreuna?Super ma bucur pentru voi!

Fetelor eu nu stiu daca v-am spus ca-s atehnica rau,dar as vrea si eu sa pun niste poze.Ma lamureste cineva cum,aici sau pe PM?Multumesc anticipat!

O zi buna tuturor!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Hai sa incerc sa te lamuresc eu.In primul rand trebuie sa-ti faci un cont de utilizator pe yahoo sau pe webshots dupa care o sa pui pozele conform instructiunile lor care sunt destul de simple,apoi dai copy /paste si copiezi linkul catre albumul tau in semnatura la profil personal,in asa fel incat sa poata fi accesat de catre noi dar sa nu uiti cand iti faci albumul sa optezi ptr public in asa fel incat sa putem avea acces.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 28+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

LA MULTI ANI TUTUROR;UN AN NOU PLIN DE SANATATE;BUCURIE SI SA SE REALIZEZE TOT CEEA CE VA DORITI!

Cu mult drag pentru voi,Dana si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:


Va dorim un An Nou cu sanatate, fericire si multe impliniri si satisfactii!
Toate cele bune si foarte bune!!!

Bine ai venit 2007, fi bun si darnic cu noi toti


P.S. Ca sa vedeti ce mult mi-a placut mie 2006


www.myspace.com/mqqm" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Doamnelor, sa aveti un 2007 minunat, copii sanatosi si cuminti, soti iubitorisi mai ales mult timp pentru micile voastre bucurii.


Miki, mami de Andrei (1996) si Luca (2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marindumitra spune:

Buna fetelor si LA MULTI ANI !
Citind mesajele voastre am tras concluzia ca pina acum am procedat corect in cresterea copilului meu.Nu ma laud si nu vreau sa dau lectii nimanui dar, sunt foarte mindra de Valentin,care la cei 10 ani ai sai este respectuos,calculat cu banii, ma ajuta in gospodarie atit cit poate si are timp si pentru "minunile virstei".Eu am avut ceva probleme cu tatal lui inca din timpul sarcinii dar mi-am dorit foarte mult copilul.Lasind amanuntele neplacute in sacul cu amintiri vreau sa va spun ca nu i-am permis multe copilului meu desi mama spunea sa-l las ca e mic si nu intelege.Nu l-am batut deloc dar nu i-am cumparat ce si-a dorit decit daca merita.Asa a ajuns sa se autoevalueze.Acum se pedepseste singur si-mi comunica atit pedeapsa cit si fapta ca sa vedem daca mai putem drege ceva.Bineinteles ca ii mai tai din pedeapsa dak merita.Ink nu am probleme cu el fiindk discutam foarte multe teme,analizam gesturi,vorbe,etc.M-iam dorit sa fiu pentru copilul meu nu numai mama ci si o prietena.Nu spun ca sunt perfecta dar sunt mindra de copilul meu.

Mergi la inceput