Copii din 1996 (8)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

mqqm, bine ai facut ca ti-ai varsat necazul.Te inteleg perfect, eu am trait pe pielea mea asa ceva cu invatatoarea mea care prin clasa a 4-a ne dadea probleme cu niste masini care pleaca din A si din B si cica sa calculam unde se intalnesc. Dar punea datele aiurea si masinile se intalnisera de mult, dar spune-i si ei. Se enerva ca o corecteaza un mucos de clasa a 4-a si ne mai si altoia pe tema asta. In pauza se ducea la alta invatatoare si facea cu ea problema. Venea apoi ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si dadea alte date ale problemei.
Mi-a placut reactia copiilor - lasati-o in pace ca e studenta!

Noi azi ne chinuim sa dam expemple de momente in care am fost invidiosi pe colegul de banca. Asta fac la Educatie civica.

Iar eu trebuie sa ma antrenez la karaoke, ca vine ziua sotului meu si face petrecere cu cantat. Sa nu ma fac de ras. O sa arat ca aia de la Mega Star.

Miki, mami de Andrei (1996) si Luca (2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

`Neata!

Scurt!
mQQm,bine ai venit ca sa zic asa in clubul celor ce se minuneaza de invatamintul occidental!
MIKI,spor la karaoke!Ce te-ai gindit sa cinti?
SANCA se vede ca e in vacanta!
ANA,eu am inteles ca masina ti-a facut-o sotul cadou tie personal!
Iar referitor la testul de la muzica(iete ce sar ca o leoaica sa apar cunostintele pupaciosului din dotare)nota 3 in sistemul de notare nemtesc este echivalentul notei 8 in Ro.

Fetelor va pup la gramada si sa ne auzim cu bine!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Dana, sa stii ca e greu de ales. Am incercat niste Abba si a fost dezastruos. Apoi cu GAsca mea de la HiQ si am luat-o pe aratura rau de tot. Nu stiu. INca mai caut. Cica trebuie sa fim si imbracati conform cu cantecul pe care il interpretam. Il omor pe barbatul meu!

Miki, mami de Andrei (1996) si Luca (2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Intru doar sa va salut si ma duc sa experimentez o supa de linte care trebuie sa fie gata pina plec la munca!

Happy thanksgiving day americancelor!
MIKI,ce nu cauti si tu o melodie mai "cintabila" asa gen"Roata morii se-nvirteste tzac,tzac,tzac...."mi-am dat si eu cu parerea!

Andrei acuza din nou durerei in git voi ce leacuri babesti folositi!ca chiar daca ma duc la doctor,ca si data trecuta nu-i da nimic,decit daca este foarte,foarte grav?

V-am pupat la gramada!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Revin ca am aflat ca a fost cutremur in tara,zona Baia Mare!

Mihaela,e totul ok la voi ca tu esti prin zona?
de Galati nu stie nimeni nimic?

Multumesc!



Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Buna si de la noi.
M-a trezit tarziu astazi ptr ca am fost super obosita ieri am umblat sa cumpar haine ptr copii inclusiv ptr bb asa ca am ajuns acasa rupta si m-am apucat de curatenie ca era dezastru.Asa ca seara dupa ce am linistit toate stomacelele direct in pat.
Andacos eu le dau feliute de lamaie cu miere de albine ptr gat ,cam de trei ori pe zi si nu beau apa sau altceva cam jumatate de ora dupa ce le-au luat.Daca nu e ceva grav le trece repede.
la mamici si copii!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 20+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Dana de unde ai auzit de cutremur? Ca eu nu gasesc nimic...

La karaoke, una din putinele figuri mi-a iesit cu yellow submarine, hihi.

Ce v-am zis!?! Dintele mi-a facut figura! Azi noapte am dormit o ora de durere, brrrrr. Ingurgitez antibiotice de ieri si ma pregatesc de un root canal (nu mai stiu cum ii zice in romaneste, ceva cu endo...) de inceput. Uh oh, am luat un calmant cu codeina si cat am scris mesajul asta si-a facut efectul . Am disparut ca sunt sub influenta si in consecinta iresponsabila...



www.myspace.com/mqqm" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Aici e www.hotnews.ro/articol_60549-Cutremur-simtit-puternic-in-NV-Romaniei.htm" target="_blank">cutremurul!

dana, mersi de intrebare, suntem bine, nu s-a intamplat nimic la noi...eu am simtit cutremurul, sigur ca nu am stiut ce se intampla, am avut senzatia ca am ametit brusc si nu stiam de ce...apoi am auzit la radio...

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

`Neata si atit!

Ma bucur ca e totul ok la voi,in urma cutremurului,eu cind aud de asa ceva mi se zburleste parul pe mine!Am fost tare traumatizata de la ala mare din `77,(imi aduc aminte ca vreo citiva ani n-am putut sta singura in casa si mai ales in intuneric).

O zi buna va doresc!



Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mey,io nu va pot urmari si pace!
Am intrat sa va urez we placut si sa fiti bine cu totii!]
Punct.Eeeeee........

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput