Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cici spune:

quote:
Originally posted by Marilen

Eu am vrut din vara sa deschid acest subiect dar imi era teama ca voi fi trasa de urechi
Mi-ar place de exemplu sa ofer cazare la mare in schimbul cazarii la munte.



Eu as putea fi interesata in vara asta de un asemenea schimb,singura dorinta ar fi ca locatia ta sa nu fie departe de plaja.
Acu mai ramane sa vedem dc esti si tu interesata de Campulung Moldovenesc: www.casa-gianina.ro

Intr-adevar ,bun subiect ,Liliana,si nu uita ,in calatoriile tale sa scrii si cartea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Eu deja te-am recomandat aici.
Dar am uitat sa te trec pe listuta de la inceput , imediat rezolv.

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Cici,
Admir de multa vreme Casa Gianina(am vazut pozele).Problema este ca nu am masina personala. Se poate ajunge si altfel? Ce distanta este pana la Campulung Moldovenesc?
Referitor la apartamentul nostru, blocul este situat intr-o zona linistita la circa 3 statii de autobuz de intrarea in satul de vacanta(Mamaia)si o statie de parcul "Tara piticilor"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

caut si eu cazare in grecia pt la vara, este cineva dispus sa-mi ofere, contra cost, desigur?

Dariana si Darius (30.07.2006)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Eu am o vila in Eforie Nord, Vila Meridian.

400 m distanta de plaja. Are 7 camere spatioase (4 duble si 3 triple), baie in fiecare camera, tv, cablu. Oferim access la un living foarte spatios, bucatarie utilata, parcare, terase, gratar.

Pot trimite poze si mai multe detalii celor interesati.

(Rog, daca se poate sa fiu si eu trecuta pe lista celor care ofera cazare).

Concediu placut, tuturor!

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Imediat trec la lista!

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

ma intereseaza si pe mine pt inceputul lunii iulie cazare la paris, contra cost, evident.

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cici, i-am aratat si sotului meu site-ul Casei Gianina si i-a placut fff. mult. Suntem 90% hotarati sa venim la vara in concediu pe la voi cu Maria. Avem 2 intrebari:
1. cu cat timp inainte se fac rezervarile, pentru ca noi inca nu ne-am hotarat in ce perioada sa venim, mai ales ca in august sotul meu sustine licenta
2. se ofera si pensiune completa? si daca da, la ce pret? Noi am vrea sa stam 1 saptamana.


de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Cred ca cel mai bine e sa scrii pe pm.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

quote:
Originally posted by xandra28

ma intereseaza si pe mine pt inceputul lunii iulie cazare la paris, contra cost, evident.


Xandra, fara cost, altfel intram la publicitate.

Mergi la inceput