Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Am dori si noi oferta de cazare, am vrea (eu cu fetitele si mama mea) sa petrecem o saptamana undeva in zona de Vest a tarii, la Moneasa sau Baile Felix (sau alta zona frumoasa, mai aproape de Arad), dar cazarile gasite pe net m-au cam lasat.. [uau]
Cam din 20 iulie am vrea..
Cine cunoaste sau are ceva oferte, astept mesaj pe PM.
Multumesc! Si o vara minunata s-aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela.c spune:

Buna,
Vrem si noi la mare cu multa liniste,(mama, tata + bebita de 2,5 ani)...la pret decent sau ofer la schimb, in Suceava (com. Mitocu Dragomirnei) casuta noua, o camera, baie si bucatarie proprie, la mansarda camera de joaca pt copii, plina cu jucarii pt copii mai mici sau mai mari). Curte, loc de parcare, gratar, aproape de padure.Alte detalii pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

M-ar interesa si pe mine cazare pe litoralul romanesc sau bulgar..incepand cu 1 iulie, cam asa, ptr mine, sot si Mufa...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


am trimis detalii pe email privind vila meridian-eforie nord. nu primesti PM.
vacanta placuta tuturor
mihaela

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Buna seara!!!
M-ar interesa si pe mine cazare pe litoralul nostru in august ceva ap cu 1 camera cu baie si bucatarie sau daca nu bucatarie macar frigider .
Astept oferte.Multumesc.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Mihaela, te rog mult, as vrea si eu detalii despre oferta voastra. In principiu pentru mine sot si Theuta mica de 2 ani si 2 luni, dar daca ne putem incadra, as putea sa o iau si pe mama sa ne mai ajute cu puiul mic. Ne intereseaza perioada 1-7 iulie. Multumesc mult!


Ela si Thea-Ioana, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

"Asta īnseamna īmbunatatire de viata, sa ajungi la niste gānduri care sa le poti prezenta si sa le poti īnvalui īn rugaciune."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Ligeea te rog sa imi dai si mie cateva detalii despre casuta din delta. daca mai e valabila oferta.
multam.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Pentru cine isi doreste sa petreaca o vacanta relaxanta "la tara" in Franta ( zona Burgundiei), soacra-mea are o casa de inchiriat: 3 dormitoare (max. 8 persoane adulti+copii), gradina mare cu barbecue, livada, TV+Video+DVD player, 2 bai, masina de spalat, bucatarie complet utilata (cuptor, aragaz, frigider, microunde, masina de spalat vase, food-processor etc), cu "dotari" pentru bebelusi: patut, sterilizator, cadita, scaun, spatiu pentru schimbat scutecele. Mai multe informatii despre casa, locatie si "ce se poate face in zona" aici:

http://www.holidaylets.net/properties/5642

Noi am fost... si ne-am simtit foarte bine



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

La sfirsitul lui august vrem sa mergem la munte cu pitica noastra, care va avea atunci 6 luni. Vrem un "munte" aproape de Iasi (suceava, neamt); ne trebuie o camera cu posibilitate de incalzire (in caz de cine stie ce frig noaptea, vara trecuta am dormit in cort la 2 grade dar eram singuri, majori si vaccinati), cu baie si acces la bucatarie. Si desigur, sa putem ajunge cu masina si sa fie padurea aproape.

Din pacate nu prea avem ce oferi la schimb, ca stam in Iasi in apartament, dar nici nu asteptam o oferta "moka". Pe bani, dar sa fie curat si sa nu avem surprize...

if you can't say something nice, then don't say nothing at all
http://pisigri.blogspot.com/ (poze noi)

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Citat:
citat din mesajul lui DarkBendis

Pentru cine isi doreste sa petreaca o vacanta relaxanta "la tara" in Franta ( zona Burgundiei), soacra-mea are o casa de inchiriat: 3 dormitoare (max. 8 persoane adulti+copii), gradina mare cu barbecue, livada, TV+Video+DVD player, 2 bai, masina de spalat, bucatarie complet utilata (cuptor, aragaz, frigider, microunde, masina de spalat vase, food-processor etc), cu "dotari" pentru bebelusi: patut, sterilizator, cadita, scaun, spatiu pentru schimbat scutecele. Mai multe informatii despre casa, locatie si "ce se poate face in zona" aici:

http://www.holidaylets.net/properties/5642

Noi am fost... si ne-am simtit foarte bine



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Dark, ce frumos e acolo! Pe mine m-ar interesa la schimb, poate soacra ta vrea sa viziteze Dallas-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Ramona, pai o sa o intreb saptamana viitoare (ca vine in vizita la noi) si daca e interesata, iti dau PM



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput