Oferte de cazare de la DC la DC

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Pimpirinela eu iti au adresa hotelului la care am fost noi anul trecut si am fost super incantati, nota 10 la servicii si cazare, ireprosabil absolut tot. Este vorba de hotelul De Londres din statiunea Rimini, pe site-ul de care vb is in mesajul anterior il gasesti aici http://www.hotelclub.com/DirectHotel.asp?id=55541&ncl=&Checkin=2009-6-20&Checkout=2009-6-30 e un hotel destul de mic sa nu fie agitatie multa, un copil are gratuitate pana la 10 ani parca, e f aproape de mare, plaja e super amenajata pt familiile cu copii, au parculete de joaca, spatii special amenajate unde iti lasi jucariile de plasa, cabine de schimb, dusuri pe plaja, sezlong si umbrelute( astea le-am platit separat cam 10 euro pe zi parca si mai ieftin ...nu mai retin) Hotelul http://www.hoteldelondres.it/fra/index.html ( asta e site-ul lui direct) are inclus in tarif mic dejunul bufet suedez si ceva gustare de fructe si snack-uri la ora 17, cu cocktail pe o terasa superba, noi nu am prea putut participa ca eram cu piticul nostru de 2,5 ani si nu avea stare. Daca vrei alte informatii sau poze iti stau la dispozitie. In 2007 am fost tot in Italia in Catollica plaja de asemenea superba mai frumos amenajata ca in Rimini, hotelul unde am fost noi aveam cam trei stele trase de par dar a fost un sejur minunat si acela. Pe site-ul dat de mine gasesti cazare super ok si in Catollica.
Sper sa iti fi fost de folos informatiile mele, sa aveti o vacanta frumoasa.

Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sugestie, informatii, solutii:

Iata ca vin si eu cu o rugaminte. Am o buna prietena a carui fiu este se pare .... dar ma bine redau un mesaj poate ma(o) sprijiniti.
Mie nu-mi ramane decat sa va spun un sincer multumesc pentru intelegere:

Marius



"Peste vreo 3 saptamani plec cu fiu-meu la Alba Iulia, olimpiada nationala la care s-a calificat. Intrebarea este: hotelul Transilvania este in regula? Sau arata ca in tineretea noastra? In informatiile de pe net nu prea cred, am mai avut surprize. Eu pe asta l-am gasit cel mai aproape de Liceul de Arta de acolo. Daca exista si alta varianta, alt spatiu - hotel sau pensiune la distanta de mers pe jos - as multumi pentru sugestie. Multumesc si tie din suflet!! "


Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Buna,
Celor interesatre de cazare la Eforie Nord, va pot recomanda eu vila.Vila are camere spatioase, acces la bucatarie etc...indeal pentru familiile cu copii. Am avut multe mamici de pe forum care s-au cazat la noi.
Pentru detalii si poze,ma puteti contacta pe email: meridian23@yahoo.com
concediu placut tuturor,
mihaela

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ma puteti trece si pe mine in lisuta cu oferta pt cazare vacanta Predeal: vila(350mp) 3 dormitoare(fiecare cu baie) +1 dormitor copii,bucatarie echipata , living cu chemineu,curte 2000mp , langa partie ( in padure), la schimb cu cazare , Anglia, Scotia, Norvegia, Japonia ,Italia,Africa oriunde ca eu merg . (mai simplu ce nu ma intereseaza :Bulgaria, Turcia, Romania).

Nu inchiriez , ma intereseaza strict schimbul.
Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna !

Ma intereseaza cazare in Austria, in special in zona Vienei pentru saptamana urmatoare, mai precis din 20 mai. Sau poate imi recomandati vreo pensiune unde ati fost si v-a placut. M-ar interesa o pensiune/motel cu vreo 4-5 camere/apartamente si cazare pentru vreo 3 nopti.
Va multumesc si astept recomandarile voastre !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Buna! M-ar interesa cazare in delta dunarii incepand cu 9.06. vreo 3-4 zile, pana ne plictisim. vin cu jumatatea si cu sora-mea. Stie cineva un loc cochet, curat, da nu un 5 stele, ci mai curand pitoresc, romantic in mijlocul naturii. si cam ce se poate organiza asa, in delta? pescuit, plimbari pe dunare, etc, stiti cumva agentii care ofera dintr-astea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

lorelei - eu am stat aici. Frumusel si civilizat.
Plimbarile/excursiile le poti aranja la receptie.

http://www.cormoran.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

M-ar interesa si pe mine cazare pe litoralul romanesc sau bulgar..incepand cu 1 iulie, cam asa, ptr mine, sot si Mufa...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Caut si eu cazare la o pensiune sau hotel dragutz in Mamaia. Am inteles ca in partea de nord a statiunii ar fi mai linistit si curat. Mergem cu fetitza de 1,5 ani. Preferabil mijl.lui iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

Ne-ar interesa si pe noi cazare pentru 10 zile pe litoralul romanesc sau pe cel bulgar, dar nu la preturi mari!"
Avem un copil de 2 ani!
Pot fi contactata pe adresa de mail popmadalina@yahoo.co.uk
Multumim

Mama lui Matei Alexandru

Mergi la inceput