zece praline belgiene

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brux spune:

Las-o pe nevasta mea in pace sau poate ma ocup un pic de tine.
Si despre auto Pm , vorbesti din experienta.
E ami bine platita munca( produsul) in Australia ?
Diploma obtinuta cu merit.HAHAHAHAHA



a3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Mei Bruce Lee, ce-i mah cu triunghiuletul ala verde in dreptul numelui tau? Ooops , avertisment!Provocarile, minciunile si intrigile se pedepsesc si aici ca si in viatza de zi cu zi.Si ancheta continua, nu ma las pana nu stiu cine a furat canishul!!!Replici mai aiurea ca astea ale tale nu am mai auzit de mult, si am intrat in jocul tau ca sa vad ce poti. Dar ai depasit o limita, pe aia inferioara, si oricat te-ai stradui, pentru unul ca tine e greu sa iasa din anonimitate altfel decat prin galagie, fara forma, fara fond..Iar mahalagismele tale merg bine cu semintze de bostan pe banca la poarta intr-o zi de duminica (probabil ca de acolo ai deprins experientza)
In orice caz nu mai am de gand sa continui cu tine pentru simplul motiv ca nu te ridici la nivelul meu!Asta a fost ultimul lucru pe care am mai avut sa ti-l spun. Mergi in pace si iti doresc un week-end frumos!
P.S. credeai ca ma atac la faza cu studiile????hohohohohohohohho!!!!De ce sa ma atac mah?!Simbolizezi atat de bine zicala:'VULPEA CARE NU AJUNGE LA STRUGURI ZICE CA SUNT ACRI!'.......
MULT PA!


poze aici

'Limitat in natura sa, infinit in dorintele sale,
omul este un zeu cazut
Ce-si aminteste de ceruri!'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Brux,
Iti reamintesc ca aici esti pe un forum nu intr-o piata publica. Frustrarile si scandalurile pastreaza-le pentru viata reala. Deocamdata ai avertisment.

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Atinge stelele cu mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Doamnelor, va rog, n-as vrea sa ajunga la ZZ acest topic!

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Atinge stelele cu mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ror spune:

Buna Dragele mele,

Bepii, felicitari si tie si sotului. Inteleg ca afost o experienta interesanta, placuta si o ocazie buna ptr noi legaturi. Nu uita sa ne dai detalii sa urmarim si noi emisiunea.
Miri-Mik, felicitari pentru carticica, lista se mareste, ptr ca sunt si eu printre doritoarele de a o colectiona. Prima editie cred ca deja e epuizata Felicitarile mele, din toata inima, la multi ani sotului si sa ne auzim cu bine.
Carmita, imi ichipui ca ai avut o vacanta super, pacat ca ce-i frumos se termina repede.
Oana, draga mea, nu merita sa te enervezi din cauza unui nechemat cu prea multi cromozoni X sau misogin, oricine ar fi. Astept sa-ti recapeti buna dispozitie si sa ne o transmiti si noua prin felul "funny" de a scrie.
Fetelor, eu tot asa va spun, chiar daca displace pe ici pe colo, va doresc un weekend placut

Ror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

brux, apreciez calitatile de lingvist si iti urez sa-ti implinesti dorinta de unul singur. cine stie poate esti vreun contorsionist "en herbe" care nu si-a descoperit vocatia. spor sa ai!


miri_mik, fericit mamik si bebe bruno, pestisorul auriu (28.02.2006)
http://www.dropshots.com/miri_mik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Voi stiati ca in Romania se organizeaza Eurosong for kids?E pe 2 decembrie parca

poze aici

'Limitat in natura sa, infinit in dorintele sale,
omul este un zeu cazut
Ce-si aminteste de ceruri!'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ror spune:

"Domnule" Ionita alias Brux, se pare ca ati epuizat posibilitatile pe forum si ati trecut deja la mesaje pe privat. Este lamentabil si trist cum unii ca dvs se ascund in spatele calculatorului, bucurandu-se in lumea lor mica folosind limbaj vulgar si obscen. Va doresc ca viata sa va fie la fel de codimentata precum gandirea si limbajul. SUCCES!!!!

Ror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Carmen, draga mea, maine e ziua ta si vezi bine ca n-am uitat. Prin urmare iti doresc din toata inima sa fi sanatoasa, fericita si iubita. LA MULTI ANI! . Cand te vei intoarce acasa o sa sarbatorim asa cum se cuvine. Tu sa vi sanatoasa ca dupa aceea vedem cum facem sa fim cat mai multe.
Ror, multumesc pt urari. Saptamana ce vine as vrea sa vin in Antwerpen dar nu stiu sigur ziua, poate ai timp sa bem o cafea la aceeasi ora, ce zici?
Oana, eu am auzit la tv de Kids Eurosong cand l-au aratat pe baiatul ce va reprezenta Belgia si desigur au spus ca va avea loc in "Bucuresti-capitala Romaniei" asa s-au exprimat cei de la tv. Probabil ca mai sunt persoane care nu stiu pe unde-i Bucurestiul. Sper sa putem vedea in diresct. De regula copii romani la acest gen de concursuri se situeaza pe locuri fruntase. Sper ca si de data asta. Daca ai timp saptamana asta poate ne vedem. Ce zici de marti?
Miri, cum a fost cu surpriza? Ai reusit sa-l impresionezi pe Silvian?
Fetele cum decurge weekendul vostru ca eu m-am cocosat azi carand la mobila dintr-o camera in alta. Iar maine am alt program de ordine in garaj. Ma rog, nu toate weekendurile pot fi ca-n basm, nu? Dar ma bucur ca pot sa fac ceva schimbari, parca te afli intr-o casa noua, am un simtamant placut
Gata, s-a terminat meciul la tv deci pot merge sa vad si eu un film.
Va pup si va doresc in continuare un weekend placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

cum ochiul meu... de sticla... s-a zbatut din nou... a trebuit sa-l arunc aici din nou sa vaz ce s-a mai intamplat: si... consternare ... stiti faza aia cu maslina: eu am ametit-o prin farfurie si voi... ma fete : nu merita sa va enervati ... drept sa va spun ma asteptam la alte replici... in paranteza: mai inteligente... astea-s complet de nebagat in sama.. pur romanesti: hai sa ne spargem in diplome.. ce sa-ti zic frate!
gata!!! eu pun punct si nu mai raspund la nici un fel de provocare indiferent daca ... indiferent de orice zice!

si cred ca neica brux a intrat sa ne strice atmosfera {am inteles ca-i deja un job in ziua de astazi} : punct tintit si-a propus.... dar n-a mai apucat sa-l mai si loveasca! sunteti de acord sa ignoram tot ce s-asamana cu stilul brux?
am inteles eu bine ca s-a ales cu un triunghiulet cu aceasta ocazie sa ne tina minte ? sau n-am inteles bine ca vedeam negr-un fatza ochisorului meu de sticla!!!?

brux: multam fain pentru compliment.. daca te amuz inseamna ca nu mi-a scazut [cazut] vederea degeaba!

in alta ordine de idei: miri: pazea ca venim: sotul meu a zis da la invitatia ta de haloween... mai raman mici detalii: ma: trebuie sa ne costumam .. sau venim "ordinari"? eu n-am participat niciodata la o petrecere de acest gen: vorba stiti voi cui .. daca m-am aciuiat ieri alaltaieri p-aici!! ce teme tre sa ne facem inainte?

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput