Clubul moldovencelor de peste Prut (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

LA MULTI ANI, DRAGA LAURA!!! SA FII SANATOASA, SCUMPETE MICA! SA AI PARTE NUMAI DE LUCRURI FRUMOASE, SA-TI DEA DUMNEZEU TOT CE E MAI BUN PE LUMEA ASTA SI SA FII MEREU MOTIV DE MINDRIE PENTRU PARINTII TAI!


------------------
Numai bine,

Natalia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

LA MULTI ANI LAURA! MULTA SANATATE, BUCUCURII CAT DUCE TRENUL, MULTA DRAGOSTE DIN PARTEA PARINTILOR!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina_goji/my_photos
bb in burtik 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violetik spune:

Buna!
Lilia,lia_c, eu m-am acomodat destul de bine. Impresii poate o sa va spun pe parcurs.
mushulica_p, nu e chiar atit de greu cit e obisnuinta si sint mereu singura ceea ce ma face sa duc dorul. Toti prietenii mei de facultate sint la moment in Franta doar ca in diferite colturi. Ma bucur ca la tine e mai bine, tine-o tot asa!
Nicoleta, bine ai venit printre noi!
Balbina,salutari, succese la tradus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_c spune:

salutare
dupa multa umblatura azi, am gasit si pantofii potriviti p/u rochie
... Toti pantofii care imi placeau nu indeajuns ca erau scumpi (500-600 lei), dar cind ma uitam mai aproape sau erau zgiriati sau bantucurile erau diferit prinse . Ei, pina la urma am gasit si un pret mai bun si un model care se asorteaza mai bine la rochie...
Apoi am mai facut si alte cumparaturi, am inceput sa-mi mai micsorez listele cu cele ce trebuie cumparate in general pina vine bb , c-apoi nu cred ca se descurca tati singurel ...
Natali, singurica nu m-as fi descurcat asa bine , asa ca unele laude merg si la ea Stiu ca si mamica si bunica faceau inainte in cratita p/u "consum curent"
Diana, ai o fata mare deja si independenta/descurcareata
Cristina, tu cum te mai simti? Eu din ce in ce mai

La multi ani, Laura! Sa fii sanatoasa, desteapta, frumoasa, fericita, sa ai o copilarie dulce si sa-i bucuri in continuare pe parinti! S-o tii tot in ritmul asta cu progresele Felicitari si parintilor!

lia_c
lucrusoare baby


Happiness doesn't depend on what we have, but it does depend on how we feel toward what we have. We can be happy with little and miserable with much. William Dempster Hoard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

I-am facut azi o surpriza Luciei si am sunat-o, ca s-o felicit cu primul anisor al Laurei. A transmis multe salutari tuturor fetelor din club, iar sarbatoritelor lunii septembrie le-a urat tot ce-i mai bun si frumos pe lume.

Cornelia, ma bucur ca ti-ai gasit pantofi. O sa stept poza cu tine "obmundiruita"
Din ce scrii tu, esti o graviduta foarte activa, bravo tie, tine-o tot asa, miscarea in sarcina, daca nu este contraindicata, face foarte bine lui bebe

------------------
Numai bine,

Natalia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

La multi ani scumpa Laura!Sa cresti frumoasa si desteapta ,sanatoasa si fericita.Sa aduci numai bucurii parintilor tai care te iubesc enorm si sa ai o copilarie frumoasa.

Nati ce frumoasa surpriza i-ai facut Luciei .Bravo.Cind o sa aiba Lucia net ca ne lipsesc mesajele ei si pozele cu mincararuri apetisante.
Diana felicitari puiutei cu progresele ,ce mai isi tine singura biberonul :-)
Cornelia lucrurile pentru bebe care stii ca sotului ii va veni greu sa le cumpere mai bine sa le alegi tu dinainte .
Alina drum bun sa sa petreceti frumos.O sa asteptam pozicile .Pe Alex il luati cu voi ?
Vio cit mai ai de stat in Franta ?cum ti se par frantujii ?

Eu ieri am tipat la Deanna (mai bine zis am zbierat) tare ca mii rusine de mine ...cred ca si vecinii m-au auzit .Imi pare asa de rau ...dupa ce toata ziua a incercat sa se urce pe politele cu carti ,spre seara mi-a aruncat cu un scaun in usa de sticla de la sufragerie si mi-am esit din fire of ..nu stiu cind o sa se termine perioada asta toata ziua e lupta cu mincarea ,imbracatul,culcatul,cu baita .
uite ca m-am jeluit la voi .
noapte buna si pupici.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

Cornelia ce bine ca ti-ai gasit si pantofii potriviti ca mare stres iti mai dau si chestiile astea .
Ludmila felicitari cu aflarea sexului lui bebe,sa cresca sanatos acolo in burtic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

!!!!!!!LA MULTI ANI LAURAS!!!!!!!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Buna seara!
Noi maine plecam, asa ca sunt cam agitata!
Mi-am luat si rochita(ieri ii spuneam Nataliei ca nu eram super incantata de ea, in schimb azi o iubesc deja), azi am luat-o de la retusat, e rosie, dar are umbre negre-nu stiu cum sa explic mai bine materialul asta!Mi-am luat si un colier si cercei. Pantofii si poseta ii aveam, asa ca sunt gata echipata. Sotior s-a "obnavlit" si el cu o camasa si o cravata in ton cu rochita.
Cam astea-s noutatile de la noi, maine am de strans bagajul, sa nu uit cate ceva.
Ne mai auzim si maine!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Alinka, drum bun si petrecere frumoasa la nunta! Te asteptam cu impresii si multe poze, in care sa te putem admira.
Mult succes la exercitarea functiei de nasa!

------------------
Numai bine,

Natalia
Poze

Mergi la inceput