Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Roandre, am verificat aseara cardul, dar nu intrasera banii....poate azi, ies mai tarziu sa ma uit si anunt.
Liana30, multumesc tare mult, sanatate tie si prietenei tale!

Mii de multumiri tuturor pentru ajutorul acordat!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

neata, Mihaela am luat legatura cu Alma, asa ca trebuie sa facem cumva sa va dau banii, pe ob adjudecate, adica pe:
560. Caciula si fular, pentru copii mai marisori (alma) - 10 RON: Mada - 10 RON
563. Camasa dama din matase, vernil, marimea 44, nepurtata (alma) - 15 RON: Mada - 15 RON
adica 25 de ron.


Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Liana, iti multumesc mult pentru pachet. L-am primit azi.
Roandre,poti sterge din lista produsul 590. Dres nou-nascut, alb cu o dunga maron deschis (Liana30) – 2 RON: bumbacel - 2 RON
Liana a fost atat de draguta incat mi-a trimis si alte lucrusoare pe langa produsul licitat. Ii multumesc din suflet si cu siguranta un bebe se va bucura de ele. Cu prima ocazie am sa fac o donatie pentru Alex asa cum i-am promis Lianei.
Multumesc mult

bumbacel ingerasului Tudor (9.12.2004)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Mihaela, scuze, stiam ca trebuie si poze, numai ca nu le aveam atunci. tocmai le-am trimis.

sa auzim numai de bine,

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Roandre, acum vin de la bancomat . Au intrat banii, 350 ron. Multumesc mult de tot, fetelor sunteti niste scumpe!

Sanatate multa puiutilor vostri!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ok, ana_miti...ma bucur ca au ajuns banutii la tine!

Au intrat in cont 20 RON de la ralcat...banuiesc ca sunt donatie pt ca nu avea nimic de achitat!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

bumbacel ma bucur ca a ajuns cu bine..asa cum ti'am spus ele sunt purtate..adun si eu tot ce pot..asa ca sa ma ierti ca le'am trimis asa..sper sa ii fie de folos..
ana_miti ti'am lasat mesaj pe mesenger..sa te uiti..
voi lipsi cate va zile .....


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

657. Pantaloni scurti, jeans, culoare albastru, marimea S, foarte putin purtati (strumfi2004) - 4 ron

658. Camasa de dama, de vara, din matase englezeasca, negru cu bej, fara maneci, tot marimea S, noua (strumfi2004) - 5 ron


produsele de mai sus au poze?



Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad




un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar

Mergi la inceput