Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

M-ar interesa si pe mine asta :
649. Inel din argint cu pietricica alba. Inelele sunt pentru persoane cu degete mai groase! (ana_maria222): 10 Ron
Licitez 13 ron ca vreau sa-l fac cadou cuiva (lui Don de la UNesco ) si mai bine-l cumpar de aici decat din magazin unde nu ajut pe nimeni .

............................................
Nu-mi plac lasii .

Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Fetelor vin si eu cu o mare rugaminte: daca se poate sa imi fie si mie transferati banutii din bazar. Am vb cu cineva la Iasi, care ma poate ajuta sa cumpar niste teste pentru Alex, este vorba de FreeStyle Papillon, la un pret destul de rezonabil , fata de farmacii. Am comandat 10 cutii(500 teste de glicemie) si ma costa vreo 8,5 mil lei vechi. eu am deja 4,5 mil si mai am nevoie de inca atat....

Rugamintea mea este adresata lui Roandre daca poate sa imi faca si mie un transfer cu ce mai este prin cont sa le pot lua.

Am avut o perioada dificila.....dezechilibru mare la glicemiile lui alex, am tot mers la Bucuresti cu el la analize , la dr......acum este cat de cat mai bine. reglarea lui se face cu foarte mare atentie , mai ales autocontrol (adica glicemii dese) . cheltuielile sunt asa de mari ca numai stiu cum sa facem fata . Am renuntat la foarte multe chestii, si cu mare greutate v-am scris cele de mai sus.

va rog sa primiti multumirile mele si multa sanatate va dorim, ca-i mai buna decat toate. Va spunem din proprie experienta!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ana_miti, am facut un transfer astazi pt suma de 350 RON!
Sa ma anunti cand ii primesti ca sa pot actualiza listuta!

LauraNicole, ti s-a adjudecat inelul. Dupa ce achiti in cont poti sa iei inelul de la ana_maria222.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Mihaela, am primit suzeta-termometru, multumim!

Ana, multa sanatate lui Alex si speram sa va putem ajuta cat mai mult in continuare!

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad




un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

bumbacel am trimis pachetul azi!!!
roandre azi am pus 20 ron sa ma ierti dar uitasem cat trebuie..sper ca am pus suficient
ana miti completarea o trimit eu chiar maine...sa stai linistita ca vei avea toti banii..ii trimit prin mandat postal la prima ora!!!
anamaria nu mai are cont la noi..dar o sa o anunt eu de cartile pe care trebuie sa mi le trimita mie..si de inelul pentru Laura

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Liana30, aveai de achitat 14 RON...multumim de donatie!
E super dc o poti anunta tu pe ana_maria222 de produsele adjudecate.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Ok , roandre , maine voi trimite banutii in cont .Ce bine era daca puteam transfera banii on line pe calculator !

............................................
Nu-mi plac lasii .

Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ana miti am trimis banii..sunt 60 Ron..50 de la mine si 10 de la oo buna prietena..i'am pus prin mandat postal..sper sa ajunga la timp!!numai bine va doresc!!
Laura daca vrei poti sa'mi trimiti adresa pe Pm si eu io dau anei..cum iti este tie mai usor

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Buna tuturor fetelor inimoase!
scot si eu la licitatie o pereche de pantaloni scurti, jeans, culoare albastru, marimea S, foarte putin purtati (4 ron) si o camasa de dama, de vara, din matase englezeasca, negru cu bej, fara maneci, tot marimea S, noua (5 ron).

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat in cont 20 RON de la Liana30!

strumfi2004, ar fi de mare folos dc ai avea si poze pt produse!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput