Bazar pt ALEX (15)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

quote:
Originally posted by roandre

Au intrat in cont 20 RON de la LauraNicole!


Mihaela (28+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici



Pfewwwww !! Mi-ai luat un bolovan de pe inima !!


Pot sa spun de ce as mai avea nevoie?Fash cu totul sau costum gros de fash pentru fetita de 3 ani (Sandra are doi dar e grasa si inalta ca si cum ar avea 3 ani asa ca toate hainutele i le iau pt 3 ani ) .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Laura o sa dau iama pe la prietene sa vad ce gasesc

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Multumesc mult , Liana !

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Mihaela, te rog frumos scoate tu din bazar salopeta de la 642 ca am gasit un bebe caruia i se potriveste.
am trimis in sfarsit pozele restante, mii de scuze de intarziere.
pup

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez 576. Salopeta bleumarin cu alb, pentru 3-6 luni, 100% bumbac, pentru 68 cm si 8 kg (ralcat) - 8 ron


Mihaela (28+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mihaela s-a intalnit al meu sot cu Raluca... asa ca eu am intrat in posesia costumasului (sa-l inverzesti... sau ce trebe facut... in lista)... si l-a luat si pe al tau... Acum sa ne intalnim cand pot sa ti-l dau si sa-ti dau si banutii. Saptamana asta, candva




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am primit azi pachetul de la anda141.

Multumesc Monica!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ana-Maria nu raspunde, din pacate, nici pe YM nici pe e-mail. O sa pun totusi banii in cont si pentru celelalte articole (dupa 1 dec., acum sunt pe ... drojdie ) si vor ramane ca donatie daca nu dau de ea.
Va rog sa ma scuzati si sa ma pasuiti.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Ana-Maria nu raspunde, din pacate, nici pe YM nici pe e-mail. O sa pun totusi banii in cont si pentru celelalte articole (dupa 1 dec., acum sunt pe ... drojdie ) si vor ramane ca donatie daca nu dau de ea.
Va rog sa ma scuzati si sa ma pasuiti.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic



Aurelia1278, nu e nici o problema cu banutii. Am sa vorbesc si eu cu ana_maria222.


Mihaela (28+) si Alexia- Maria26 august 2004

Utile pt burtici, viitoare mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

buna seara; am primit:

658. Camasa de dama, de vara, din matase englezeasca, negru cu bej, fara maneci, tot marimea S, noua (strumfi2004) - 5 ron: herra - 5 RON





Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad





un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar

Mergi la inceput