Povestea lui ALEX

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:


de admirat, de invatat...
tot binele din lume pentru puiul vo5tru, pentru voi...


poze Alexandra
(3 mai 2006)
www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Calgary&mid=4771&cid=13012" target="_blank">album , alte poze , 9 luni si-o zi - 37 sapt :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Ildiko...eu am visat ca mi se intampa ce ti s-a intamplat tie la maternitate si era sa mor in vis...sincer nu stiu daca as fi putut sa imi pastrez cumpatul daca as fi fost in locul tau...mai ales la Targu Mures la marele chirurg sef de sectie in cabinet...Ce oameni de kkat!

Acum unde mergeti la consultatii in Timi...tot la dr Boia? Sa nu imi spui ca dr unde are ea cabinetul ti-a tras copilul cu forceps?

Multa sanatate lui Alex...ptr ca e eroul nostru...al tuturor!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

Doamne,ildiko, cutremurator, prin ce a trebuit sa treceti!ma bucur pentru ca ati luptat sa fiti impreuna, ma bucur pentru Alex ca este un baietel puternic; ne-ti dat tuturor o lectie de viata; Dumnezeu a avut si va avea grija de voi si in continuare! cat despre medicii care nu si-au facut datoria si au asteptat cu mana intinsa: sunt de kkat, cum spunea cineva!

anasia mami de Alessia Anca

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Postat de ildikodrujit

Azi am fost cu Alex la NPI. Doctorul a zis ca totul e bine si ca trebuie sa facem putina gimnastica si masaj. Multumim lui Dumnezeu ca nu a ramas cu sechele.

brotacel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Bravo Alex, tine-o tot asa.
Ildico,tot respectul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

multa sanatate lui Alex si parintilor lui...
alte cuvinte nu gasesc...prin ce ati putut trece...

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad




un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Nu ma asteptam sa gasesc o astfel de poveste in spatele acestui titlu.
Ma bucur ca mai existaa miracole, si ca unul a fost dedicat micutului Alex. Felicitari mamica si tatic pentru puterea de a nu va pierde speranta.

Ignatica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Multa sanatate lui Alex si cu siguranta asa niste parinti puternici il vor face mare!!!

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)



Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

Bravo Alex! Sa cresti mare sanatos si sa-ti bucuri parintii, ca o merita din plin. Ildi, ma inchin in fata ta si a sotului tau si va doresc tot binele din lume.


Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Tot ce pot sa spun este: INCREDIBIL!
Ceea ce Dumnezeu a dat, nu mai poate sa ia nimeni!
Bravo tuturor, sanatate multa lui Alex, cat despre tine...esti o adevarata MAMA!

Pupicei, Ingeras 27+ Maya

Mergi la inceput