CINE A NASCUT IN MEDGIDIA?

CINE A NASCUT IN MEDGIDIA? | Autor: luciab

Link direct la acest mesaj

Mi-as dori sa nasc in Medgidia unde am auzit ca este un spital super tare . A mai fost cineva pe acolo ? DPN 5 dec 2006, dar dupa parerea mea cred ca o sa fie mai devreme, nu stiu asa am eu o presimtire. Pana atunci sper sa fie totul bine si sa nu mai am probl. De cateva zile am contractii mai dese..nu stiu daca este normal,asa ca luni o sa merg la dr. Am doar 29+ dar sunt atat de nerabdatoare sa-l vad pe bebi meu. pupici si bebiti frumosi si sanatosi .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Aseara ziceau la tv ca Olivia Steer a nascut acolo. O fi ceva de capul siptalului daca a plecat din Bucuresti sa nasca la Medgidia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Nu am nascut acolo, dar aici in C-ta se vorbeste numai la superlativ de aceasta maternitate , cat si de Fam medicilor Balasa. Eu am fost pacienta dansului si regret k nu am mai ramas la el caci as fi nascut si eu acolo. Este la standarde europene.

Madalina 28+

poze recente,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoki spune:

Da, si eu vroiam sa zic de Olivia Steer! :) Acum, fara gluma, m-am nascut si am copilarit in Medgidia, am prietene acolo si una din ele chiar a nascut iarna trecuta acolo, prin cezariana (la cerere cred, ca ii era frica sa nasca natural). Parerea mea e ca mai bine iti gasesti un medic bun, in care sa ai incredere, in Tulcea (cred ca de acolo esti), pt. ca vei naste iarna, si cred ca-i destul de dificil sa transporti un bebe de 3 zile iarna cu masina dintr-un oras in altul, pe un drum de 2 ora vara (iarna cred ca faceti mai mult). Tine cont ca la nastere (naturala ma refer), mama e actorul principal, medicul obstetrician doar o asista. Intereseaza-te, insa, de echipa de neonatologi. Succes sa iei decizia corecta si nastere usoara si bebe sanatos!

Mergi la inceput