40 cu + sau - (cap.21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Nema, daca persoana nu exista, eu iti prevad multa, multa distractie. Ia o bere pe vineri seara si te calmeaza, o sa ai nevoie (de calm). Si meanwhile trebuie sa te gandesti cum de s-a intamplat de ti-a furat taman identitatea ta, daca e ceva ce ai facut tu sau ceva ce a facut cineva cu care ai business (banca, credit card, etc etc).
Safety session inseamna sa ii invatam sa nu isi dea foc in laborator, ce se face cu eye wash fountain, don;t pour water into acid, numa lucruri interesante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Laura, da, cam asa e, doar ca persoana nu mi-a folosit si numele ca nu l-a avut

si de un an si jumatate de cind a deschis contul la telefon n-a reusit sa faca (aparent) si alte magarii - a cumparat telefonul de la un Sams' club, unde un functionar de la supermarket, nu de la compania de telefoane(poate mina in mina cu ei, mi-a zis politia) i-a vindut abonamentul la T-Mobile; dupa cum am scris, politia este excedata de miile de astfel de cazuri - mexicani care au o retea bine organizaata si dau brese acolo unde pot - nu cred ca l-au luat de pe Internet, fiindca daca era asa aveau si numele meu

in plus se pare ca este extrem de frecvent - un student mi-a zis azi ca lui i sa-ntimplat de trei ori pina acum, sotiei unui coleg - care e medic, de vreo 2 ori, si rau rau, a umblat vreo luna sa dreaga pagubele facute prin conturi, imprumuturi in numele ei, etc -macar se pare ca eu am avut noroc in privinta asta; si mi-au spus ca telefonul nu a mai fost folosit din iunie anul asta, deci persoana s-a dat la fund

probabil ca o perioada nu vor mai folosi ssn-ul meu ca s-or gindi ca s-a prins cineva

iar un alt student mai mucalit a fost foarte "indignat": cum dom-le sa-ti fure identitatea cind ai asa un nume greu de pronuntat ca n-o sa fie in stare sa spuna cum o cheama! Iar la sfirsitul orei m-au invitat la bere, sa-mi revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Le-or genera la intamplare, poti sa stii. Bine ca n-a fost mai rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Neatza fetelor...aveti aici cafeaua si pentru cine fumeaza!!! Va pup ..ma duc la posta si apoi la ztara la parastas...si mi-e un sooomn..am dormit de la 4 la 9!!!

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Pozeeee

Mancarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Neata.
Mie nu prea mi se implineste ce visez. De exemplu am visat acum vreo doua nopti ca imi trimisese Gabizam niste poze de la ea din Canada (dehhh, in vis mai incurc si eu locatiile) si stateam cu pozele in mana si ma gandeam "cand s-o fi facut Gabitzam blonda??"
Deci nici asta nu cred ca mi se adevereste, decat daca nu cumva are de gand sa se vopseasca si sa emigreze in Canada. Zi tu, Gabitza, ce-ai de gand?

Azi am de facut cumparaturi, mancare, curatenie ca diseara am musafiri.
Sper sa n-am o zi din aia in care "nu fac nimic da-mi ia toata ziua". Poate reusesc sa ma concentrez.

Aia mica, cum te simti, te mai doare?
Cred ca ti-e mai bine daca ai avut chef de un drum pana la posta. Poate-mi dai si mie o veste buna ca deja ma lasa nervii cu mandatul ala.

Mai vin intre doua reprize de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Neatza! Va pup dulce pe obrajori, eu nu beau cafea, deci nici tigare dimineata. Pana nu mananc nu fumez deloc. Ieri am fumat prima tigare la ora 18 ca atunci am mancat prima oara.:D Ma numesc fumatoare eu?:pTrebuie sa plec si tuna mai devreme... Dar nu ploua.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Kuki....m-am dus de voie de nevoie..trebuia sa-i ridic.....am avut 7 plicuri de ridicat....se adunasera....

Si la tara ma duc ca trebuie ca ce nu mi-as pierde sambata acolo.....

Oana....lasa ca iti pastrez o tigare pentru mai tarziu!!! Dar nu fff tarziu ca mai am 4 in pachet!!!

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Pozeeee

Mancarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

salutare fetelor tinerelelor.
Stiu ca intru foarte rar, dar de luni merg in concediu si vroiam sa va salut inainte de plecare.
Va doresc un wek.
Cand ma reintorc sa speram ca voi fi mai aktiva, ca doar merg sa-mi "incarc bateriile" si sa-mi mai revin....ca tare sunt obosita.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Monagan concediu placut.
EU am inceput o alta zi de --kk da trece si asta
CIUSS esti cumva suparata??
KUKI spor la treaba !
OANA am inteles ca bb e mai bine . Si aici continua sa ploua!
A Mica ma bucur ca stai mai bine!
Adrienne am sa caut si omelette italienesti!
NEMA pai dca ssn -ul tau n-are nume nu mai e probleme sau am inteles rau? (ca tu dormi l-a ora asta mi-a zis o pasarica chemata ----sot!!)hi hi
CICINA ploua la Padova ca aicea sa-u rupt norii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Llaura cum a fost la festa country?? POvesteste-ne!!

Mergi la inceput