40 cu + sau - (cap.21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Oana mica se uita la Star Ac', dar pe fuga, in pauza va zic ca-s nascuta pe 2 iunie 1980. Apropos de cantecul nou al lui Obispo, "1980", nu-i asa, Mik?

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Soni, nici eu nu vad batranete pe subiectul asta, chiar deloc.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

mina mina <cicicna ! ai inteles ca gabita se simte nu stiu cum? hai sa o scoatem din starea asta>!!! S-ar putea ca "matusa sa merga la nani""" hi hi hi da cind se scoala mama cite cafele va face!!! E ca psihologic sint la pamint da nu ma las :Promit!
daca mai pot (da nu mai pot de mult ) revin
hihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

meeeeeyyyy

se plingea careva pe-aici ca-n Romania e asa si pe dincolo?????

ascultati la mine - e a treia oara cind dau rateu din cauza unor functionari tembeli (de aia de la telefoane zic): dupa ce ca ieri mi-au dat gresit lista de documente pe care trebuie sa le duc la magazin sa le faxeze aia si a trebuit sa fac de doua ori drumul pina la ei, azi cind ii sun sa intreb daca mi-au lamurit situatia imi spun ca de fapt colegii lor au dat un numar de fax gresit si actele tot nu au ajuns la departamentul care trebuie si cum nu mi-au pastrat copiile trebuie sa mai fac un drum pina la ei

cit despre frauda, bietii politisti au sunat la politistii din statul unde locuiau aia care mi-au furat numarul - sau, ma rog, de unde cumparasera abonamentul in numele meu, ca sa afle ca aia au mii de cazuri nerezolvate identice cu al meu (ca sunt la granita cu Mexico si multi vin, fac belele si pleaca ilegal) si ca nu e nimeni cu numele ala la adresa respectiva

in fapt adresa le-am dat-o eu de pe web da' habar nu am daca politzia se mai oboseste sa ceara de la compania de telefoane adresa la care compania trimitea facturile si sa caute acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Mda, nema, iti dau dreptate sa fi nervoasa. Ce oameni . Sper sa iti rezolve situatia cat mai repede.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

hola nema sper sa se rezolve cu telefonul tau.pina una alta e weekend si ploua si o sa incerc sa fac omleta cu cartof ras (cred ca e reteta spaniola, nu?) in rest m-am plictisit dar mi-e lene sa ma duc la zezeu. lu cind intri zi-mi si mie cum faci tu omleta frantuzeasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Adrienne, uite aici un site cu omlete frantuzesti: http://www.750g.com/rubrique_de_recettes.16.120.92.htm Daca nu intelegi ceva intreaba. Si pentru ca ziceai ca vrei sa faci cu cartofi, penultima e cu cartofi. Daca vrei, ti-o traduc pe aceea.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Hola Adrienne, trimis faxul dar nu se vedea mutra mea prea bine la destinatie asa ca m-au sunat si le-am trimis prin fax o copie mai fotogenica de la drivers licenke;

OK - m-au aprobat - pot sa-m iau telefon cu ZECE linii si fara nici un depozit.

Mai urmeaza sa-mi deschid o companie cu 9 salariati, si gata! Hola!

Distractii continua, cu politia, credit card company si aia de la Social Security

week end placut la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Bre Nema, stai ca nu inteleg, la adresa nu exista persoana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

quote:
Originally posted by Llaura

Bre Nema, stai ca nu inteleg, la adresa nu exista persoana?




da!

PS: ce e aia Safety Session?

PPS: Kuki, m-ai pus pe ginduri, cu listat aia care incepe cu spalatul masinii; dar cred ca o fi si ceva telepatie de m-am gindit si la spalatul masinii si la ce e pe lista inainte sa o pui tu pe net!! Fiindca daca sar de spalat si de ochelari (ca eu nu port) ma regasesc in ce ai zis tu si tot ieri ma gindeam ca probabil ca imi impun prea multe obiective de-odata, de aia trece ziua si nu reusesc sa termin nimic dar sunt gata obosita! Dar cum stiu de ce

Mergi la inceput