Fetita AndreeiC

Fetita AndreeiC | Autor: axxa

Link direct la acest mesaj

M-am tot intrebat zilele trecute, mai stiti ceva de fetita AndreeiC? Ce mai face? Am incercat sa "rasfoiesc" putin forumul, dar sincer, nu am gasit nimic in plus...In pozele ce le-am vazut aici, pe forum, tare draguta este...tatal ei ne-a mai spus ceva? E maricica de acum...



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Chiar azi i-am vazut pe bunici cu Mariuca, au trecut pe langa mine, aveau un buchet de flori, cred ca mergeau cu Mariuca la controlul lunar, ca maine face 7 luni. Sau poate se duceau la Andreea, sa-I duca flori. Aproape zilnic ii vad pe unul din ei plimband-o, stau foarte aproape de ei. Dar niciodata n-am indraznit s-o opresc pe mama Andreei, sa-i vorbesc… ii stiu durerea, si parintii mei si eu am trecut prin asemenea durere… Seara, cand imi adorm fata in brate ma gandesc ca si mama Andreei face acelasi lucru, si-si plange apoi fata… Sper ca intr-o zi voi avea curaj sa-I vorbesc, sa-i povestesc de fetele care intreaba de Mariuca…

Mariuca era in fundic in carucior, vesela, frumoasa, un ingeras de copil.

Acum o luna am cautat si eu pe forum sa vad daca a mai scris ceva tatal ei sau daca mai sunt poze recente, Mariuca implinea 6 luni, m-am rugat pentru Andreea, de fapt ma rog la Dumnezeu seara sa aibe grija de fata mea si de noi, dar si de Mariuca, ca-I mititica fara mama…

Pupici,
Cati si Alexa (24.07.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Fetita Andreei creste si e frumoasa. Am vazut-o intr-un filmulet pe care mi l-a trimis tatal ei. O sa-i cer voie sa il pun pe net s-o vedeti.

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Doua veri frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ce ma bucur...

sa dea Dumnezeu sa aiba o viata fericita!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

au trecut 6 luni ?

Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Ma bucur din inima sa aud ca micutza Mariuca este bine si sanatoasa
si Doamne ajuta in continuare.

Alba,mami de Darian (6 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian



"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.
Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti si pe ceilalti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

si eu ma bucur ca Mariuca este sanatoasa si creste mare.
Sa le dea Dumnezeu putere si sanatate bunicilor sa ii fie cat mai mult timp in preajma si mult curaj tatalui sa infrunte viata mai departe pt Mariuca.

pt Mariuca si de la mine,

miti, mamica de
http://photos.yahoo.com/magdalena_voinescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

Ma bucur ca e bine Mariuca....Doamne Ajuta sa fie sanatoasa si sa creasca mare si frumoasa.

Deja au trecut 6 luni.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

De fapt au trecut 7 luni... azi... sa ne rugam si pentru sufletul ei bun.

Pupici,
Cati si Alexa (24.07.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Ma bucur mult ca micuta Maria creste si asteptam sa vedem pozici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Chiar azi ma gandeam la Andreea...si la micuta ei....
pentru ambele!

Pupici!


Ioana

Mergi la inceput