Aspirante optimiste > 20 ani (6)

Aspirante optimiste > 20 ani (6) | Autor: Laura Ioana

Link direct la acest mesaj

Fetelor sa o ajutam pe Barbye, o fata minunata din colectivitatea noastra care a fost lovita de o nenorocire! Povestea ei o gasiti la "Discutii generale", nu ma pricep sa pun link-uri dar aceasta fata merita sa "obositi" degetul pe mouse pentru a gasi povestea ei! E in puterea fiecareia dintre noi sa o ajute cu mult, cu putin, cu cat are

Lista aspirantelor care vor deveni mamici:
Victoria(Veronica), Gabela(Gabriela), Pepsica(Antonia), Pia (Oprina), Tumpi(Ionela), Codri(Codruta), MirelaV(Mirela), Alinuche(Alina), Cornelia1172(Cornelia), Valentinag(Valentina Georgeta), Lulu77(Alina Mariana), Mariaa(Maria), Gabid(Gabriela), Salmida(Adia Florentina), Ioana1971(Ioana), Speranta(Angelica), Robert(Robert si Alina), Ilie si Suzana(Ilie si Suzana), MadalinaM (Nina), Remy(Camela), OtiliaLia(Otilia), Lucia Munteanu(Manuela Lucia), Ilenya(Ileana), Camisv(Camelia), flory76(Florentina-Iuliana), irinacodrina(Irina Codrina), gogosar(Natalia Anca), giugiuca(Irina), steliana04(Steliana), deca(Carmen), dinah(Elena), Anca Wish(Ana-Maria), lachione(Mihaela Laura), Chi(Cristina), claudia123(Claudia), asi(Stanca-Ioana), ardit(Afrodita), Alexa Ioana(Roxana), Felicia(Felicia), nounou(Florina), eorgianaI(Georgiana), LindaG(Linda), danap( Daniela), musete(Laura- Lucia), heleny(Heleny-Elena), Gabriela Elena(Gabriela Elena), Floran(Florina), Ileana(Ileana), adimercedes(Adriana), Lumit(Luminita-Violeta), nicol78(Elena-Nicoleta), pusichet(Ana Maria), Costi(Elena), Fanta(Stefana), zisaCami(Elena-Camelia), elli(Manuela), andra10(Andra), Liana30 (Mariana), Salomea(Elena), Jonica(Ioana), Marunzika(Ana Maria), Natalia26(Raluca Elena), thea_m(Teodora), Tmihaela(Mihaela), dedi(Adela), ela2004(Ionela), GildaT(Eleonora), puiusu(Oana), bibyrox (Rozalia), Anku(Anca Cerasela), danangie(Daniela Angela), luli( Mirela), lauion(Laura), floarea de colt(Ana Maria), Carmen e( Carmen ), Pmihaela(Elena Mihaela), dionisiade(Florentina), iepurila(Irina), Anca(Anca Mioara), Avalon(Adriana), Roxee(Raluca), Sheherezada(Florentina), adya(Adina), biancaxl(Bianca), zamfir.mel(Mihaela), Lauricipani(Laura-Alexandra), andicu(Andreea), Carmen.cita(Carmen), Elenya m(Mihaela), Crinuta 71(Ioana), Ioana-Cristina(Ioana-Crisitna), Pis(Mihaela-Felicia), barbye(Mirela), diciu(Anda Gabriela & Paul Tiberiu), Madada(Daniela Florentina), Mirga(Mirela & Gabriel), Alexia28(Mihaela), danuta_c(Dana), adi95 (Andreea), marrina(Monia), cristabb(Mihaela Cristina), Mihaela V(Mihaela), didi-anda(Anda Ioana), nanuk(Gabi), dyana(Diana), simonette(Sanda), lucia_1(Lucia Elena), georgiiana(Georgiiana Alina), Silvana Popovici(Iuliana Silvia), cami30(Camelia Veronica), camy062004(Camelia), Dyana(Diana), stefaniaro(Stefania), Oana T(Oana), Tanya(Elena Mihaela), july_g(Iulia), motanik(Andra), stancutza(Diana), iepumic(Anca), cornelianeli (Cornelia), adela achim(Maria-Adela), adiutza(Adina), kriss79 (Cristina), mmc_nd(Malina-Mihaela), claucia(Claudia-Ioana), florentin156(Rodica), Olguttza(Ioana Alexandra), Aissa(Cristina), Danyalo(Elena-Daniela), ancuta_stan(Ancuta-Elena), Dana n (Daniela), danotino(Daniela Claudia), cherry22, antosit(Antoaneta), kla78(Claudia), PamELLA(Gabriela), Andrusha(Andra), Tabitha (Ioana), bubuleana(Georgiana), Elise, Irinush4u, miki-miki (Mihaela), BiancaB(Bianca), Mirela_1(Mirela Carmen), nusy (Marinela), NanaMotoc, Daniela76(Daniela Gabriela), Ionara23 (Ioana), Aniast72(Andreea), geo ionita(Georgiana), Corinuk, Mary14 (Geanina Maria), Sadaf,Mcrissa(Cristina-Daniela), addinel, Raza de soare (Nicoleta), Mica-mica(Mihaela), zozela(Marilena), Adhnana (Caterina), LoredanaG, kitty_nic(Cristina Valentina), BIENCUTA(Bianca), Miramar(Cosmina), carmencyta(Carmen-Mihaela), sorceress(Florina), eseea(Felicia), Tzuca74(Ioana), mormelvio(Mihaela-Magdalena), alibebe(Alina), mihaStroescu(Mihaela), Ioanatugs(Ioana Tugs), Carmen_Marieta, pupesita (Mihaela), valicutza(Valentina), ayna(Corina), Stelutza_36, helga, oanademunck(Oana), didi-edi, iuca(Viorica), Laura Ioana, Moira, cris.do, Olivia26, leo_71(LEONORA -OLTITIA), Sheritra(Adina), marryan, voicu_bebi, cicina, marianna, nucutza(Irina-Felicia), daciovi(Daciana), aurel_cris, turturica, ralu76, carmenpit, Gabriela- Elena, tumpidunki, Andrada.P, nushulica, mita.2000, laviniaN(Lavinia), IULIABRAILA(Iulia), Nadya, Alé, Michellex, floriscris, brianna, MP_Julya, roxx, blueeyes2003(Mirela), irlandeza(Marinela), luy(Luiza), catty(catalina), doxinu, chiquitita, iliuta, oanabbb, helicom, claui, lorinaoo1, selina-d, iazminn, brabe, amameda(Meda), poki, rox dox, clarissa, geany bc, mi_a, Zenobia, Nikunikalai

-dutzele,foste aspirante:
Floricika (Florentina), anangel_lexi (Alexandra), Georox, osna(Svetlana), mamiFlori, Beatrix (Melania), Mirona (Mirona), Amy-@my, Lorym, Simo29(Simona), Dbunny, Dacicica(Daciana), danita, gheorlan (Simona), RUXMAX(Ruxandra), ingeras26a(Andreea), Bety(Beatrice), Cristinna(Cristina), TERBITZA(Florina), alydumy(Valentina), kateryna(Elena-Georgiana), iriss27(Irina), marinar(Marina), aventura, danni, mari-lu, karra 80, alionushca(Aliona), loina_ln, claubd, Alinatxa (Alina), tzontzonel, monica_b, katthy(Ana Catalina), Tanya, vas, Amely(Diana), gabiu(Gabriela), CHOWPERSA,


Mamici, foste aspirante:
mishi(Mihaela), dandana(Daniela), RO-ANA(Liliana), mexxa (Andreea), Madyn (Nicoleta - Magdalena), nastad(Doina), Karula (Raluca), romaniaau(Florina), dariana (Aurora Cristina), Alisia (Alina), Annaa(Ana Aurica), martha78 (Mihaela), Ionica, alina constantin(Alina Ioana),

Fetelor sa dea Domnul la cati mai multi bebici in acest capitol (si in urmatoarele)!
Va rog sa ma anuntati pt eventuale modificari
Poze Laura

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Sa fie intr-un ceas bun Laura!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Katthy te-am trecut la gravidute
Asteptam vesti de la Vas si de la Chowpersa! Haideti, fetelor, ca sigur ne dati vesti bune si voi!
Aaaa era sa o uit pe Bubuleana Pana nu vin rusii sa speri in doo linii, da?

Curaj, fetelor, curaj! Noul capitol e cu noroc, simt eu



Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Miramar sa speram!



Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

a inceput sa ma doara burtica. Nu vreau sa ma invadeze trupele rosii!!!!! Ia uite cum fug de ele

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

primul pas l-am facut mi-am luat testul.
va pupic pe toate.

O sa fiu si eu mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Laura Ioana , mexxa(Andreea) a devenit mamica pe 10.09. Poti sa o treci la Mamici foste aspirante!

POZE
Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:



hop si eu p-aici.

mare mai e lista asta de aspirante...pe langa lista de gravidute si mamici...

haideti fetelor s-o micsoram, dati-o incolo de treaba...

pai?! dati-i batai...si sa ne ajute Dzeu pe toate!

pupici!


Nunta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Sper ca luna asta sa avem toate noroc!

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Va multumesc pentru urari si vi le intorc inzeciiiiit!!
Bubu ce dor mi-a fost de tiiiineee!!!
Vas hai cu testul..nu ne mai tine in suspans..
Mira fuuuuugi
De mine n-am ce sa va zic nou..doar ca luna asta trebuie sa ma protejez deoarece am probleme cu doua maselutze Acum 2 ore m-am intors de la Dr...A trebuit sa ma opereze sa-mi scoata una dintre ele si a fost taaare neplacut..Asa ca...stau pe bara..
si s-auzim de II

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Bubule, tu ce mai faci? Parca programasei niste investigatii in toamna.

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput