Alyssa a plecat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Ma confrunt cu multe mesaje ale celor care si-au inchis conturile (la cerere) si acum isi doresc redeschiderea lui.
va spun sincer ca nu am timp de joaca si, intarzierile sunt pe seama muncii.
asa ca, va rog din suflet sa cantariti foarte bine inainte de a=mi da un PM sa va inchid contul.




Mai Mirela, spune-i barbatului sa-ti faca un serviciu: sa automatizeze cererile pentru stergerea unui cont. Un link pe undeva cu 'sterge cont'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:
Originally posted by motanik

La subiectul cu inchideri de cont la cerere am vazut multe nickuri dragi mie. Si imi pare rau.
Este adevarat insa ca la nervi poti face lucruri pe care mai tarziu sa le regreti, asa ca sper ca Mirela sa fie intelegatoare si sa accepte cererile de reactivare a conturilor celor ce o cer.
Si mai sper ca atat Alyssa cat si Ruxij, Mik, Adda, gandacelu si multe alte fete dragi sa revina pe forum daca si cand este posibil.

--------------------

Andra




Subscriu din toata inima la ce ai spus tu. Pentru ca sunt persoane care imi sunt dragi (si aici o includ si pe AB), le respect deciziile, dar sper sa se intoarca.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Joker, AB, Mik, Alyssa..va vrem inapoi!!!!!

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472


Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Din pacate depun armele exact oamenii deosebiti, cu suflet de aur si care lasa amprente de nesters asupra forumului.
Pacat pentru noi toti, e pierderea tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Alyssa este deosebita! la fel ca si gandacelu, AB, ruxij si altii... haideti mai fratilor nu fiti asa drastici, plecati dar fara sa stergeti conturile, niciodata sa nu spui niciodata!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Alyssa...
Joker...

Cuvintele sint de prisos......

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Si eu sunt de parere ca daca tot vreti sa nu mai scrieti o perioada, lasati conturile activate, fara sa le stergeti caci nu se stie niciodata.Si ata cred ca ar inlesnii si munca Mirelei.
Eu cred ca toti avem perioade confuze si nu stim ce vrem ,deci merita sa le dam o a doua sansa.
Va asteptam pe toti pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Eu sper ca asa cum Mik a revenit sa revina si restul fetelor.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Va rog sa postati la aceasta sectiune anunturi tehnice, probleme de exploatare si/sau sugestii.
Acest topic nu cadreaza cu aceasta zona.
Multumesc pentru intelegere.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput