Alyssa a plecat

Alyssa a plecat | Autor: Kitty

Link direct la acest mesaj

Am citit ca Alyssa s-a retras de pe forum si sunt foarte mahnita, era o prezenta deosebita, care nu intra in conflicte, ajuta intotdeauna cand putea cel putin cu o vorba buna.
Ma gandesc ca totusi o sa mai intre macar sa citeasca si de aceea am deschis subiectul, ca poate vede ca lumea o iubeste si se gandeste sa se intoarca. (parca au mai fost cazuri).
Pentru tot ceea ce ai facut, Alyssa, chiar daca revii sau nu.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alyssa, nu cunosc motivul retragerii tale, dar sa sti ca-mi pare tare rau. Poate candva ti se va face dor de noi te asteptam cu drag



Barbye - una de-a noastra, haideti sa o ajutam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Si eu o apreciez pe Alyssa si mai ales lucrurile bune pe care le-a facut pe forum. Este o persoana cu suflet si asta a demonstrat-o in repetate randuri!
Poate te razgandesti, draga mea, sunt oameni aici care te apreciaza.

Cu mult drag, Nana.
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Alyssa s-a mai retras o perioada dupa forum. Daca asta e dorinta ei cred ca trebuie respectata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

de ce a plecat?
din pacate au inceput sa isi stearga conturile cat mai multi. si joker si l-a sters.
si pe mine ma batea gandul zilele trecute (desi eu oricum nu sunt foarte activa), in momentul in care cineva imi spunea ca nu pot da un sfat pentru ca nu ma aflu in situatia respectivei persoane. pana la urma am renuntat sa mai raspund la subiectul respectiv, si nici la altele nu am de gand sa o mai fac (in afara celor neutre), pentru ca de exemplu, se pare ca nu ii poti spune unei persoane abuzate sa divorteze decat daca la randul tau ai fost abuzat (in opinia unora), iar cele mai multe subiecte degenereaza in cearta.

Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Nu e vorba ca nu-i respectam decizia, ci doar sa stie ca ii simtim lipsa si o asteptam inapoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Oamenii vin si pleaca. E alegerea fiecaruia.

fluturasul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ma confrunt cu multe mesaje ale celor care si-au inchis conturile (la cerere) si acum isi doresc redeschiderea lui.
va spun sincer ca nu am timp de joaca si, intarzierile sunt pe seama muncii.
asa ca, va rog din suflet sa cantariti foarte bine inainte de a=mi da un PM sa va inchid contul.

va multumesc anticipat pentru intelegere.




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Imi dau seama ca la nr mare de utilizatori DC e destul de greu de gestionat aceste cereri.

Dar va rog sa fiti mai indulgenti atunci cand persoane deosebite de pe forum isi cer plecarea ... adica lasati-le un timp de gandire pt ca sigur se vor razgandi ... altfel e f usor de pierdut oameni valorosi. Mirela, stiu ca e greu, dar e imposibil ca Alyssa sa nu-ti fi sarit in ochi pt ca e un om minunat si o sursa de putere pt multi anonimi de pe forum. Nu e un repros ce spun ... e mai degraba o sugestie.

Aseara Alyssa era pe chat ... eu sper sa se intoarca totusi !


Sibylle 35 +
Pozele mele Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

Si eu am tot intrebat de Alyssa, chiar ma gandeam ce s`a intamplat.
Imi pare rau ca s`a retras dar sper sa revina!

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

La subiectul cu inchideri de cont la cerere am vazut multe nickuri dragi mie. Si imi pare rau.
Este adevarat insa ca la nervi poti face lucruri pe care mai tarziu sa le regreti, asa ca sper ca Mirela sa fie intelegatoare si sa accepte cererile de reactivare a conturilor celor ce o cer.
Si mai sper ca atat Alyssa cat si Ruxij, Mik, Adda, gandacelu si multe alte fete dragi sa revina pe forum daca si cand este posibil.

--------------------

Andra

Mergi la inceput