Cluj rulz!-59

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

Buna fetelor , scuze ca am intrat aici nepoftita, sunt din Constanta.Am si eu nevoie de ajutorul vostru.am mai postat asta si la alt subiect.Am gasit un site cu haine bebe insa in Cta nu au magazin si nici on line nu pot.Din cate am citit au magazin in Cluj,,,voi stiti ceva despre asta?stiti produsele?M-ar interesa 2 costumase.http://www.1iunie.ro/magazine.htm


va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:


In primul rand, La Multi Ani tuturor Mariilor! (nasha, Svety, Alynutza si celelalte....... scuze ca nu imi mai aduc aminte de altcineva).

Si acomodare grabnica copilashilor la gadi! De la anu' si pe noi ne asteapta cresha, ca nu avem bunici in apropiere si nu cred ca as gasi vreo bona pe masura pretentiilor mele. De pe acuma ma apuca groaza cand ma gandesc ca trebuie sa-l ,, parasesc'' pe Alex peste un an.

Noi am mai lipsit din Cluj din motive de mers la bunici. Am mai profitat pt ultima data de vacantza tatei, ca acushica incepe scoala.

Mariana, ne gandim la tine!!!!!!!!

Simona, te invidiez un pic ca esti in Piatra Craiului. Cred ca ati prins vreme faina, sa va puteti catzara pe creasta. S- a vii musai cu povesti si poze!!!!!Este unul dintre locurile mele preferate din Romania. La anu' chefuim la o nunta la Plaiul Foii! De- abia astept!

Svety, unde ai disparut? Sper ca sunteti ok!




Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

Codruta, nu am vazut asemenea casca de protectie! Cred ca acum vreo doua zile iarasi ne- am intersectat!


Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Steaua, trebuia sa ma opresti
Babby, eu acuma am vazut prima data magazinul acesta. Am sa merg pe acolo si iti spun. Dar sigur gasesti in Constanta haine mai faine. Stiu ca aveti coccodrillo sau altele, mult mai ieftine si de calitate. Stiu asta ca eu am cumparat de la o firma din Constanta cand a fost BabyExpo la Cluj.

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

Multumesc Codruta:)Adevarul e ca nu am inceput sa alerg dupa hainutele bebeului,,, sunt in 31 saptam sarcina deocamdata.Eu caut 1 costumas de marinar ca imi plac mult si mai ales ca tati e marinar:)Azi merg si eu la Baby Expo.Te pup si multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

babyyy, cu placere. M-am uitat pe site la babyexpo, nu ziceau nimik de Constanta. este la voi acum?

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Am fost la magazinul dat de babyyy. Am cumparat 2 maieuri tip body si 2 strampi cu picior dintre care 1 are si maneci lungi. Toate 4 au fost 370.000 lei. Sunt din bumbac si de dormit sunt super bune.
M-am intalnit cu Svety si are probleme cu furnizorul de internet, Astral. Va transmite la toate si abia asteapta sa poata intra pe net.

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

buna fetelor

ne tragem sufletu ca tare am alergat dimineata asta si m-a prins un friiig...

plus ca al meu pleaca maine dimi in State si-s stressata de numa.

in rest suntem bine, am stat cateva ceasuri pe santier azi, incepe casutza sa ne prinda contur insa intr-un ritm disperant de lent.

Codruta vad ca ne intersecta pe forumul cu casa...se pare ca amandoua alergam dupa amenajari.ma bucur ca s-a rezolvat cu Ambientul , stii cum e cu greseala recunoscuta, se zice ca e pe jumatate iertata.
nu stii unde gasesc chiuvete frumoase de inox?

Svety, chiar, unde ai disparut, nu ne-ai scris demult...

dragelelor, va pup, va doresc un we insorit

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

codruta au lucruri de calitate ? eu am fost astazi la Expo kids ,,, este pana maine,,, nu am vazut multe lucruri de bebe(ma refer la hainutze pt ca la patuturi,carucioare au o gramada).
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Carrie, chiuveta si eu caut. Cine imi face mobila imi cumpara el, de la Alveus. Intr-un timp aveau la Casa Dumas.
Babyyy, nu stiu cat sunt de calitate, ca doar acum le-am spalat pentru p[rima data. dar sunt din bumbac 100%. Sunt haine super bune pentru bebe pana pe la 6 luni si dupa aceea pentru nani (ca nu sunt chiar aspectoase).


Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput