Cluj rulz!-59

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
Originally posted by ralucames



Stanca, cred ca cu de-astea ne-om mai confrunta la gradi, bine ca se rezolva pana la urma si iti inapoiaza lucrurile ... nu ca as fi de acord cu asemenea "uitari"... eu sunt inca suparata, pt. ca Stefania urla parca tot mai tare cand ne apropiem de gadi... ea ar vrea, dar tot cu "lalu" de manutza... Parti bune: deja canta melodii la cantecele pe care inainte doar ma punea sa i le cant, danseaza si zice cuvinte noi, se descalta singura, vrea sa "schie" pe "foie"... Parti proaste: nu papa cat zic ele ca o face... nu doarme cat zic ele ca doarme... (mor cand stiu ca cineva ma minte...), o gasesc cu pantalonii intorsi cu fata-n spate, murdara la fundic(-ca nu o sterge nimeni-cred eu)... dar cum naiba sa se ocupe de ei ca acasa, cand sunt de 10 ori mai multi copii decat ingrijitoare???

Criss. , eu nu prea ma mai uit la PROTV la stiri si filme, decat pe alese (cand ai ce alege)... pt. ca in ultimii ani, s-au axat pe stiri violente, iar de filme nu pot sa zic ca sunt altfel... strica tot ce ar mai fi ramas bun in generatiile care vin... si cand te gandesti ca tot ce fac e bine calculat... mori incet!! Venim azi pe la 7 jumate la voi

Alinutza, spor la cautari de saltele, ca vad ca te framanta aspectul asta...

Arleena, cu OPC-ul..... pai se poate?? Dar totusi ce faceai la ora aia pe net?? nu-ti doarme bebeul?? draga de tine

Codruta, am vazut aseara eclipsa (partiala)... se vedea asa frumos din balcon... mai ales ca nu era nici un nor...

Stiti ca azi e sarbatoare??? Deci, dragelor, azi odihna la greu

Va pup, pa-pa!!


minunea vietii mele



ba din contra, bebeul dormea bine mersi,aveam de lucru si numai cand doarme am vreme sa-mi fac treaba.uite acum iar sunt metereze...da' mai aruc cu coada ochiului si pe forum

si La multi ani! mariilor si derivatilor

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE
www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

LA MULTI ANI MARIILOR MICI SI MARI!!!

Raluca eu ma bucur ca la "noi" la gradi oricat de rau este adevarul ni-l spun...adik nu doarme la pranz, nu a mancat aproape nimik etc.,...am gasit si eu pampersul pus invers de mai multe ori chiar (sunt educatoare f. tinere 22-25 ani)...dar sters la fundic a fost intotdeauna bine chiar faceau prada de servetzele umede pe sapt. nu le ajungea un pachet

Stanca ce bine ca Razvan s-a obisnuit asa repede si bine adik nu a plans deloc ...eu intotdeauna ii pun lui Norbert 2 randuri de haine de schimb la gradi si crede-ma ca au fost zile cand le murdarea pe toate (vrea sa fie independent si eu acasa il las sa manance singur + acum doar ne-am deprins cu olitza)si trebuia sa luam si noi de la altii sa avem cu ce merge acasa ...in concluzie eu nu ma suparam daca se dadeau haine de la noi la altii sau daca al meu era in alte haine...ma supara in schimb parintzii care nu inapoiaza hainele ....ah si am uitat pe etichetele de la haine am scris cu carioca waterproof numele lui (si totusi unii parintzi nu mi-au inapoiat hainele )...

va pup fetelor si pt. mamicile de micutzi la gradi

mama de ingeras Norbert (07 dec 2003)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Florina nu era vorba de Elise ci de colege lui de suferinta la gradi Eliza.Nici vorba sa fii outsider poate ca ti-ai iesit un pic din mana, dar las' ca te inveti tu iar

Erica si Razvan are schimburi la gradi.Ce m-a suparat pe mine e ca hainele lui au fost date altui copil desi el avea nevoie de ele.Ti-am trimis nr de tel pe pm si sper ca l-ai primit.Iti aduc oua?

Azi am avut prima repriza de crize la gardi.Bine ca nu au fost cand l-am dus ci cand m-am dus dupa el.Saracul de el urla ca din gura de sarpe si il tot auzeam zicand "nu vreau " "lasa-ma in pace".S-a suparat ca l-au adus inauntru din curte si l-a apucat melancolia.Cand m-a vazut ia trecut repede dar tare suparat a mai fost.





Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Of, ce aiureala si cu hainutzele astora mici. Hai ca doar nu-s chiar atatia intr-o grupa sa le incurci in halul asta. Cand lucram la gradi erau grupe cam de 15 pitici, din care nu prea veneau toti, nu-i chiar un capat de tara...

Off topic: m-a anuntat sotzul ca avem saltea noua... Sa vedem cum o fi dupa noaptea asta.

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

si La multi ani sarbatoritelor!!!!!!!!!

io vreau intalneala sapt viitoare.propun marti sau miercuri dupa masa.

va fetelor ce chinuri cu gradi, dragii de pici, incep sa am si io emotii!

nici nu stiu daca s-o duc de sapt viitoare sau numai din octombrie dat fiind ca voi fi 2 sapt in concediu si sincer ma gandesc sa nu raceasca daca trebe sa plecam

Ralu va asteptam, sper sa doarma gaza de amiaza ca altfel e bai

Florina citeste pe generale cazul Barbye.ma rog pentru ea!!
si cum sa fii tu outsidera mama draga?esti membru de baza.

va pup



Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI TUTUROR MARIILOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sa aveti un weekend super!

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Pana la urma -au dovedit domni cei de la Ambient. In urma mailurilor de reclamatii (care noi nu le-am trimis, poate de pe desprecopii) am primit 15% reducere si inca o data scuzele lor
Ne-am intalnit cu Creola si Sarah, la Calvaria si cu alte mamici cu copii. Noi suntem mai mititele si nu prea tinem pasul cu ele, dar va ajungem noi
Alynutza, succes la noapte! sau Somn usor?. iti spun eu cum sa incerci salteaua: te pui tu pe o parte si sotul pe alta, daca unul se misca pe saltea celalalt nu are voie sa simta miscarea lui. Si inca o incercare, care o sa ne spui tu maine

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

la multi ani mariilor si tuturor celor cu nume derivate!!!!!!!!!!!!
distractie placuta si weekend minunat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Ati vazut pe undeva in Cluj www.happybaby.ro/okbaby.htm" target="_blank">CASCA DE PROTECTIE (e chiar ultima pe pagina) sau cum sa o comand?

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput