Titulaturi

Titulaturi | Autor: rox_dox

Link direct la acest mesaj


Buna.

Sunt noua pe aici, si rog un moderator cand are timp sa -mi explice si mie putin din secretele forumului..

- cum se trece de la nou-venit la membru incepator si tot asa..spre senior.s.a.
- cum se aloca punctele , in functie de ce anume
- cand am dreptul sa imi fac un album de poze
- alte informatii pe care voi credeti ca ar trebui sa le stiu

Multumesc mult celui caruia i se face mila de un nexperimentat si ii explica cate ceva.

Pa-pa

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Initial creeata de rox_dox


Buna.

Sunt noua pe aici, si rog un moderator cand are timp sa -mi explice si mie putin din secretele forumului..

- cum se trece de la nou-venit la membru incepator si tot asa..spre senior.s.a.
- in functie de numarul de mesaje care il scri pe forum se schimba si titulatura.
- cum se aloca punctele , in functie de ce anume
- un anumit numar de puncte primesti cand deschzi un subiect, alt numar de puncte cand raspunzi la un subiect. Anumite subforumuri se puncteaza, altele nu se puncteaza deloc
- cand am dreptul sa imi fac un album de poze
- dupa o luna vei primi cont de album, pana atunci iti sugerezi sa folosesti un alt site cum ar fi yahoo photos sau webshots, pui link la semnatura si pozele pot fi vizualizate de orice membru daca le paci publice
- alte informatii pe care voi credeti ca ar trebui sa le stiu
- nu scrie abuziv, respecta alti forumisti, combate idei nu persoane, respecta regulamentu, foloseste functia de cautare inainte sa postezi un subiect nou. Poti sa iti schimbi titulatura cand ai anumite puncte in ce doresti tu "sefa bobocilor", poti sa iti cumperi glow cu puncte de la magazinul virtual. Cam astea ar fi momentan ce imia duc aminte... bine ai venit pe DC

Multumesc mult celui caruia i se face mila de un nexperimentat si ii explica cate ceva.

Pa-pa



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:


Multumesc mult pt raspunsuri si pt urare.
Si daca mai am nelamuriri mai incolo, o sa indraznesc sa te mai deranjez.

Pupici...si o zi linistita!

Mergi la inceput