TIMISOARA, impreuna! (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

PREZENT la intalnire!
pup pe toate!

anda & bb edi
http://users.pcnet.ro/scpcnet/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Hello gagici,

Imi recunosc "vina" pentru care s-a stabilit locatia la Gradina Banateana: asta pentru ca eu voi fi acolo sambata la o nunta si ca sa pot sa va vad si pe voi, se face intalnirea in zona. Doar sa nu ploua! Daca ploua, vin eu pana in centru sau pe unde sunteti.

Simona, ce bine ca ai revenit! Te-am dat disparuta. Sa stii ca e de efect faza cu tortul

Silvana, imi amintesc ce fain ne jucam si noi in copilarie cu casute si prostii din astea. Fie-mea nu stie decat sporturi extreme fir-ar

Anda, ma bucur ca vii si tu!

Alexa, spor la munci si mai intra si tu candva ... ca ne e dor de tine!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetelor, faceti galerie, ca aproape am convins-o pe Danitin sa ne povesteasca necazurile ei. Are mare nevoie de sustinere, chiar daca nu spune.

Tandarica, te asteptam!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:



Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

si noi, si noi Vii la intalnire?

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara, Timisoara!

Ce ma bucur sa gasesc asa atmosfera calda...si lume multa...oau, ce-mi place...
Pana acum vin la intalnire:

Silvana
Doris
Gabi( si la nunta si cu noi)
Ana
Anda

Danitin, ai citit postarea mea de mai sus, aia lunga si frumoasa?
Citeste-o si cu siguranta vei avea curajul sa-ti deschizi sufletul aici...si-ti va prinde bine, ai sa vezi...
Uite, incep eu prima galeria!!!!



Tzandarica ...spune tot...
Ca de nu eu ma fac foc...
Ce-i cu tine vrem sa stim,
Fiindca toate te iubim!
Sa nu uiti nici o clipa,
Ca nu esti singurica,
Suntem aici mereu
La bine si la greu.


Poem cu dedicatie de la Ciufuleasca pentru Tzandarica!


DORIS siINES

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hai 'neata,

Baaaaaahhh,cine e Tzandarica,mancu-i-as nasu'?!
Mah Dano draga,care-i baiul fata scumpa?!Io mi-s pe dinafara,iti dai seama,ca de obicei....venita cu biscuitele pe conducta de apa calda!Zi si la fata ce te roade,ca io nu-nteleg nica d-aici si is curioasa ca o pisica!Hai zi-le si vino si tu sambata la intalneala,ca mi-i dor de tineeeeeee...da' rau nu asa!
Gabi,nunti peste nunti....misto!La Banateana zici?No,bun si acolo!
Silvana,abia astept sa ne intalnim,mey!
Doris,sa ai o zi buna draga!

Gashca
,va pup si sa ne vedem cu bine maine.Deci:la 18 ,Banatean,maine,da?Hai pup si de se schimba ceva dati si la mine un beep sau un apel sa anuntati!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, timisoara!

Cafeneaua s-a deschis...cu ce va servesc azi?
Cafeaua e fiebinte...poftiti va rog...

Ana, bag seama ca atomica doarme inca, de ai putut intra!

Pentru cele care veniti la intalnire:

Mey...ne intalnim toate maine, la ora 18, in centru, la Fantana cu pesti, si de acolo plecam toate la gradina banateana.
Ok???

Silva, hai la povestit...
Danitin, n-ai scris inca???
Sper ca vii la intalnire, ca stiu eu ca nu mergi we asta la casuta....
Anda, ma bucur ca vii...
Gabi tu nu mai vii in centru, pe tine te scoatem de la nunta direct pe terasa, nu se mai fura mireasa, fura noi invitatii...
Noi am fost ieri la cumparaturi, am gasit tenisi pentru gradi, ghiozdanel, trening.
Azi am deschiderea festiva a unei noi grupe la scoala, la ora 16.
Sa aveti o zi buna...


DORIS siINES

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

Doris, cafea in doza dubla intravenos dai? Eu am fost si ieri dadaca si nu stiu ce ia apucat pe zgubiliticii mei ca n-au mai vrut sa se joace singuri, cred ca s-au vorbit sa ma terorizeze pe mine. Asa ca ieri m-am jucat de-ascunsa (cum pisicii mei se scrie?), de-a mama si de-a tata (de data asta eu am fost mama), le-am facut balonase cu apa si gel de dus si ei alergau dupe ele sa le sparga, le-am facut casuta (am scos masa din bucatarie si am acoperit-o cu paturi). Cand am scapat de al doilea copil m-am apucat si eu de treaba si m-a prins aproape miezu noptii trabaluind.
Dani, si noi te iubit asa ca hai la noi si spune-ti oful. Te asteptam maine la intalneala.
Ana, si eu abia astept sa te vad.
Kati, ce mai face Robert?

Va pup pe toate
Silvana si Spidermanu' Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao fetelor! Si multumesc de sprijin , sunteti grozave... nu mai poate sta omul suparat de frica voastra voi Ca veniti cu PM, poezioare, presiuni si amenintari si-l scoateti din barlog, orcat ar fi de

V-am scris de fapt sa va spun ca astazi s-a sfarsit vara, pleaca randunelele, incepe toamna... cea melancolica, aurie, brumata, cetoasa, cu miros de crizanteme....Va doresc o toaman frumoasa!!!!

P.S. Al meu sotior lucreaza samabata dar numai pana la ora 17,000 ceea ce inseamna ca plecam seara la casuta mai ales ca i-am promis Spiridusului ca facem foc de uscaturi in gradina. Dar trec eu pe la 18,00 prin Piata sa va vad!

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput