Hai Buzau... Buzau... Buzau!!! (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ankutza_81 spune:

Buna fetelor!Sunt noua pe aici si as vrea sa vb si eu cu voi...Citesc si ma minunez de idioteniile astea ce le fac doctorii din bz.Pe unde aud numai de rau...Eu inca nu am nascut, abia in decembrie!Avem doar 23 de saptamani si ma bucur ca pot sa mai vb cu voi despre sarcina si toate cele.Poate voi aveti mai multa experienta...Va pupa o

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello ! Ce mai faceti ?
Dana, ce mai fac fetele?
Vine Ileana cu Ilincuta! Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiii Abia astept sa le vad, insa cred ca nu voi da buzna din prima ... cred ca mai peste vreo saptamana - doua! Au prioritate cei din familie!

Sa va spun ca am luat premergatorul de la nashu si Daria e foarte incantata de el, misuna prin toata casa !

Camy & Daria
Dariuca
Mami si Dariuca (02.01.2006)
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Anca, bine ai venit in randul "forumistelor"! Spune-ne despre tine si bb, e baietel sau fetitza? Cum te simti cu burtik?

Camy & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankutza_81 spune:

Mai ma bucur ca am dat de voi pe aici ca voi trebuie sa ma intelegeti mai bine ca sunteti tot din bz.Am 23 saptamani,ne simtim excelent.Nu am avut din fericire nici un fel de problema pana acum.sa de Domnul sa fie asa pana la capat.Nu am avut nici macar greturi sau ameteli...chestii din astea...Pana acum nici nu am zis ca sunt gravida.De acum parca am inceput sa mai obosesc mai des si au inceput sa mi se umfle mainile si picioarele(am renuntat si la verigheta!),si au inceput sa ma doara si talpile.Cand ma dau jos dimineta din pat...uf parca merg pe ghimpi...Dar eu zic ca nu am de ce ma vaita ca sunt o norocoasa.Bebele este bine,misca tot timpul...Luna asta de pe 18 mergem sa ne mai faca o echo si ne spune si ce este!!!!!Abia asteptam,si eu si tati(cu toate ca el e mai mult ca sigur ca e baietel).va pup pe toate si mai vb.


anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elennuka spune:

Ce faci ancutza?Si eu sunt noua pe aici...si singurica..fara bebeu.Dar imi plac foarte tare copii...e de ajuns?:D
ma ia cineva la bataie daca nu am copil sau nici macar nu sunt insarcinata?:D
pup pe toate mamicile...:*:*:*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mironna spune:

Bine ati venit, Anca si Elennuka!

Mirona si Andrada (20.03.2003)





POZE PROASPETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Elennuka, bineinteles ca nu te ia nimeni la bataie, poate doar cu ... flori! Bine ai venit si tu!
Anca, bine ca esti bine; lasa, sa dea Dumnezeu sa ai un copil sanatos si frumos, indiferent ce-o fi!!!

Ce bine ca mai apar noi membri!

Camy & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

Salutare!
Cine stie,au ajuns fetele acasa?Cami,Dana,tineti-ma si pe mine la curent.
Despre mine nu va mai zic nimic ca sunt intr-o mare depresie si n-am chef sa va stric si voua ziua.
Pupici la toata lumea!

poze foarte recente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Salutare tuturor!
Eu nu mai stiu nimic despre Ileana, sorry! Am vrut sa dau un telefon, dar nu vreau sa deranjez !

Camy & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chaplin ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mironna spune:

LA MULTI ANI MARIILOR!

Mirona si Andrada (20.03.2003)





POZE PROASPETE

Mergi la inceput