PROBLEME PISICESTI

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Noi ne cantarim lunar, asa: intai eu singura, apoi cu mita in brate.
Am vorbit cu Raluca, mi-a spus ca, datorita faptului ca Oti era in calduri cand au operat-o, cateva zile elimina hormoni prin urina, Felix ii simte si sare pe Oti, care teoretic ar trebui sa nu stea, dar ea sta pentru ca-l iubeste

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giul spune:

fetelor ,eu am o pisica ,castrata ,are 3 ani de 2 e castrata si in ultimul an a fost in calduri,cu mieunete si alte manifestari .am citit undeva ca se potolesc daca le bagi undeva la intuneric,gen sifonir,debara si asa am facut si merge .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Se numeste Marina pentru ca seamana cu Marea Neagra. Este o norvegiana de padure semisalbatica.



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Shame on me! M-am bagat singur in gura lupului!

Daca voi spuneti ca acesta este adevaratul club al iubitorilor de feline si ca celalalta discutie este sublima dar lipseste cu desavarsire, atunci prezentul topic intra la index iar celalalt sub lacat... se aproba?


Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

Catalin, aici nu dam flori ci ! Merci!

Craciunitza, ti-am zis eu ca asta e familie serioasa! Sa speram ca nu ajung sa se certe din cauza asta.

Papadie eu credeam ca vad minunatie de matza si cand colo... n-am auzit de norvegiana da padure semisalbatica dar suna taaare interesant! Ma documentez.

Giul, tu tii matza in sifonier daca este in calduri? Acum inteleg si eu de ce se baga Moti in dulapul cu pantofi. Eu credeam ca vrea sa faca in ei!

POZE: EMANUEL, LA MARE,MAMININA,MOTI, CASUTA,FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Mie nu mi-a mers netul, acum am intrat repede sa vad ce ati mai scris.
ANCA, super listuta, frumoasa de tot.
Se misca netul greu de tot si nu pot sa inserez emoticoane, da' voiam sa iti dau o pisicuta si un pupic, pentru o listuta asa de frumoasa.
Intru maine, poate o sa mearga mai bine, ca acum nu reusesc deloc sa scriu, se blocheaza.


Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Poze Yodi si familia lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @na spune:

Ma inscriu si eu pe lista !
Sunt mandra posesoare a doi tomberonezi get-beget: Keity (motan, 1 an, botezat de catre fiica mea, asa ca nu radeti de nume) si Pussi (o pisica mica-mica si frumusica; are doar 3 luni, culeasa cand avea vreo 3 saptamani de pe strada).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Da, ne inscriem, cum sa nu..

1. Speedy, motan birmanez, 9 ani

2. Pinky, maidaneza culeasa dintr-un plop, 2 ani

3. Zorro( desi e tot fata) idem, ca sunt surori


V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Mai, dar schimbati titlul subiectului....ca eu, fosta posesoare de matza, acum posesoare de bb, sarisem sa dau o mana de ajutor dar de unde, ca nu e nici o problema, de fapt aici se intalnesc iubitorii de animalutze pufoase....

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Am pus poze cu Marina care se bucura de un film rusesc cu multe pisici. Inutil sa va spun ca atunci cand le fugareau cainii avea parul sculat pe spinare si facea ca toate furiile:-)))



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput