Nou dar vechi

Nou dar vechi | Autor: blue_karina

Link direct la acest mesaj

Va salut,dragele mele!
Sunt proaspat inscrisa pe DC, desi sunt cu ochii pe acest forum din 2004. L-am descoperit intapmlator, in timpul cautarilor febrile pt. rochia de mireasa si restul pregatiriolr pentru nunta. De atunci va citesc aproape zilnic, asemeni altor persoane, de abia acum hotarandu-ma sa ma inscriu. Ma simt demult ca facand parte din aceasta familie, desi de abia acum practic scriu pt. prima oara.Stiu ca au mai fost nelamuriri de acest gen, dar as dori, daca aveti o clipa libera, sa ma indrumati care sunt pasii pentru a-mi putea pune poze in album.
Multumesc mult si va pupik




si maine e o zi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Uite aici .

Nuka si Mama la Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

In meniul din stanga,intri pe Albume foto;apesi "Editeaza album/Adauga poze","Adauga poze in album","Browse" sa alegi fotografia din computerul tau,completezi titlul si descrierea si apesi "Trimite fisier".Ai grija ca fotografia selectata sa fie format JPG si sa nu depaseasca 100k.
Fotografia apare in albumul tau,dar nu va fi vizibila pana nu va fi aprobata.Succes!
...Si bine-ai venit!



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput