Din Botosani ? (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

inaC chiar tu nu pui pozici cu flacaul tau?
fetelor daca faceti koroke sa ne spuneti si noua ce parere va-ti facut
nanami mie imi place snitelul mai mult cu pireu[pofat]mi-ai facut o poftavaiii de kapul meu si de km mele
va pup si va doresc o zi buna


POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

Merg cu ambele, dar cartofii prajiti sunt oricind mai bine primiti!
Daca vrei mai sanatos-piure, daca vrei mai gustos-cartofi prajiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Vai da ce mult ati scris,vad ca e serioasa treaba pe aici....
Fetele multumim de retete.Suna pofticios.Eu le-am salvat in computer.Am sa le incerc si eu.Dar nu cred ca va fi prea curand ca am intrat de azi la cura de slabire,asa zic si eu ,dar pana diseara se schimba multe.Nici nu stiu ce sa mananc azi,trebuie sa ma duc sa-mi cumpar cate ceva prin casa,lactate degresate,fructe,offff mama ,iar chin la casa omului
Vacanta asta mi-a priit prea mult
Mai fetelor dar va incuscriti?Gata?

Ina,chiar sa pui vreo poza cu Raducu,sa vada fetele ce gagiu tii tu langa casa.Ce-ai mai facut bun de papa?

Nanami,ce-ai facut pana la urma?Pireu sau cartofi prajiti?Mie-mi plac ambele,dar cred as alege pireu in momentul asta,ca n-am mancat de mult.Hmmm,ce pofta-mi veni...cu un pic de lapte,unt si smantana.....vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ar trebuie sa o punem o regula la subiectul nostru,sa fie interzis sa mai vorbim de mancare

Hanako,lasa fata mamii ca nu esti urata,daca mai zici asa ceva,te pedepsim .Lasa ca ai sa faci un baiat si-o sa semene leit cu tine

Pupici

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

pana la urma am facut piure , cu sos de bulion deasupra si snitele , wow.....ce-a mai mancat sotul meu , un platou de snitele n-au mai ramas decat 2 , mai putin hiro , ori nu i-a placut , ori din cauaza ca ii rau , f. putin a mancat

are niste besici pe limba si tot spune ca-l doare limba , oare ce-o mai fi si asta ?

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

nanami, da-l cu miere de albina pe limba!
alayna, cind e vb de mincare vezi ce repede ne-am mobilizat?
se pare ca ne lipsea subiectul...:))
ina C

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,imi pare rau pentru baiat,imi imaginez ce dureri are pe limbutza
Chiar,incearca cu miere de albine,sper sa-i treaca
Saracutul de el

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

cum sa-l dau, ? sa-l ung ? sau sa-l frec pe limba cu mierea cu un pansament ceva ?
e din ce in ce mai rau , l-a luat si tusea....
of....cu copii astia , cate mai trag mamele....

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,eu cred ca e dureros sa-l ungi cu pansament ,ca e aspru
Da-i o lingurita de miere in gura si sa o tina pe limba,sa o plimbe prin gura,daca intelegi,sa nu o inghita din prima
Cred ca asa ar fi mai bine,dupa pararea mea
Sa vedem poate vine Ina si stie ea mai bine


"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

ok. sarumana o sa incerc

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

ia-m dat , era putin cam zaharita dar.....
Doamne ce are -n gura ......m-am speriat , nu am vazut niciodata asa ceva , toata limba si sub ea , si pe margini niste besici? bube mai bine zis , vai...........si limba e putin umflata , sau mi se pare mie ...

G.K.R

poze noi

Mergi la inceput