All about Constanta(79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata, fetelor.noi stam bine cu trezitul dimineata, dar la pranz nu prea doarme.azi dimineata i-am gasit pampersul spart cum ar veni, ca iesea un fel de gel din el.
cornelia, nu am reusit sa te sun cu premergatorul pentru ca sotul meu e in aplicatie si astept sa-mi trimita cumva masina ca sa ti-l aduc.sa stii ca nu prea l-am folosit, dar oricum iti multumesc mult.vad eu cum fac si te sun sa ti-l inapoiez.multumesc mult inca o data.si sa iasa mai rpd caninii daca asta e cauza nesomnului lui stefan.
va pup pe toate si o zi minunata.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
Sanzi hihihihi inseamna ca venim si noi curand (glumesc....). programu'...tot asa. culcat la 10, trezit inainte de 6. cum or putea frate???? si are un chef de ras si o limbarita...giiiiz!
Cornelia compatimesc si eu cu voi. inca sper ca e o faza pana se obisnuieste cu ideea de a fi liber noaptea....sa se plictiseasca si sa revina la programul normal de dormit toata noaptea. sa stapanesti sanatoasa masina....e utila! nici noi nu plecam nicaieri in concediul de o saptamana.....oare ce sa imi iau?
Tatiana distractie placuta la Tulcea, sa va simtiti bine si sa va relaxati!
Tania bine ca e ok cu mana Anduta....refacere grabinca!
Gravidutelor ce mai faceti, ce mai ziceti? Mihaela, Madaluta, Carmen? totul ok?
pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

mihacarm,multumesc;ca sa nu incurc pe nimeni,te voi deranja,daca e cazul, dupa 10-15 septembrie,cand ma lamuresc cu actuala.Nu ma asteptam la atata promptitudine din partea voastra si de aceea am lansat cautarea cu 2 saptamani mai devreme.Va multumesc pentru solidaritate si sprijin!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

salut!

Cornelia, sa stapaniti sanatosi masina de spalat vase. Dar e ok sa speli si numai 2-3? merge? M-ar tenta si pe moi, deoarece de serviciu la spalat vase acasa, sunt doar eu
mamacita...asta-i rostul nostru aici pe forum, nu???? sa ne ajutam cand si cum putem mai repede una pe cealalta...sper sa te razgandesti si sa intri mai des la noi....
Sanzi-felicitari biligv-ului....Sufar tare mult ca sunt paralela in ceea ce priveste abilitatea de a invata limbi straine(ii spune intr-un fel-am un lapsus). Si din pacate Anduta ma mosteneste...inca n-am rezlvat nimic cu meditatiile pentru ea la engleza....
Adriana, pozele cu gemenele si copii sunt absolut superbe...Sora ta arata tare bine dupa nastere.Cred ca nu ma insel nu? Sora ta mai are un baietel de 4-5 ani????Din poze parca asa am remarcat...Ati facut cateva poze din telegondola ..profesionista nu alta...am avut senzatia ca sunt vederi...super.....
O zi si un We minunat!

Poze IULIE !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

tania, s-a mai implinit soramea dupa 3 nasteri.dar oricum arata bine.da, mai are un baietel de 4 ani si jumatate.ei au facut pozele din telegondola, sunt intr-adevar frumoase.mai am, dar nu le-am pus ca sa nu va plictisiti.cel mai frumos se vede aqua magic-ul.multumesc pentru complimente.in poze arata bine, dar daca le vezi pe gemene in realitate zici ca sunt papusi.toata lumea ne oprea sau auzeam cum susotesc.blondute cu niste ochi mari albastri....niste papusi.


albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:



fetelor va multumesc pentru primire

mamacita, cornelia pt raspunsuri

cornelusha,si femeia care vine la tine, vinerea ce program are? mai e interesata sa mearga si la altcineva (adica la mine )sau deja e ocupata?

mamacita, daca nu gasesc ceva mai ieftin poti sa-mi dai pe pm datele ei sa vb cu ea? sau ti le dau pe ale mele sa ma sune?

mami de annelies (30.06.2005)
poze gaga mic si dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Sanzi, sa nu uiti sa ne dai detalii despre acel sistem de educatie, interesant, sa vedem si noi care este ideea...
Lizuca: adaug: si eu i-as impusca si pe cei care baga bormasina sau flexul intre 1 si 4, cand dorm copilasii...
Sofi este mai bine, deja i-au trecut mucisorii, dar continuam tratamentul.
Revin later.

_
IUBESC VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare si de la noi!
Am lipsit ca am "sters-o" la Busteni pt cateva zile. A fost plecarea stabilita pe negandite, dar a fost super. restul concediului vreau sa-l fac la plaja cu Alex, tati nu poate sa ni se alature decat in we.
Multa sanatate bolnaviorilor.
La multi ani Tania, sa ai parte numai de fericire alaturi de cei dragi.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

Multumesc f. mult celei care m-a trecut pe lista. DPN meu e 08.02.2007.
mamacita,oricum, cand o vad, o sa o intreb. Iti doresc insa sa rezolvi cu actuala pt ca am inteles ca baietelul tau s-a atasat foarte mult de dumneaei.

Mihaela 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Adriana, ai dreptate... doua papusele vii....
Cami, multzam fain!Concediu placut in continuare!in pestera ai intrat si cu Alex? eu n-am putut sa intru , am avut o criza de claustrofobie in zona care tb. parcursa pe ciuci....de fapt claustrofobia (partiala) am capatat-o in aceeasi pestera acum 25 de ani pentru ca atunci nu era iluminata..... si.... chiar pare o ,,fatza,, piatra din poza asta: http://pg.photos.yahoo.com/ph/onticadc/detail?.dir=/8506re2&.dnm=4feare2.jpg&.src=ph . cheile tatarului unde sunt in zona?
Mada, sanatate multa Sofiei!oooo... te-ai inrosit!!!!

Poze IULIE !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput